Vitter Blue Osteodiag Forte,suplement diety, 90 tabletek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

11,30

O produkcie

100014012

OsteoDiag FORTE przeznaczony osobom dorosłym uzupełnia dietę w wapń, witaminę D i K2.

Właściwości

Preparat zawiera wapń w postaci cytrynianu wapnia, który jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości. Witamina D pomaga w jego prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu oraz wspiera pracę mięśni. Witamina K dodatkowo wspomaga utrzymanie zdrowych kości.

Tabela

Składniki
2 tabletki

%RWS
Wapń
650mg

81,25%
Witamina K2
37,5µg

50%
Witamina D
25µg

500%

%RWS - % referencyjnej wartości spożycia

Skład

Składniki:cytrynian triwapniowy; substancja wiążąca: sorbitole; substancja wypełniająca: fosforan diwapniowy; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; menachinon; cholekalcyferol; przeciwutleniacze: alfa-tokoferol, askorbinian sodu; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Jak stosować

Doustnie, w trakcie lub bezpośrednio po posiłkach, popijając przynajmniej ½ szklanki wody.

Dzienne spożycie

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 3 tabletki w ciągu dnia.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

OSTRZEŻENIA: Produktu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe i/lub glikozydy nasercowe oraz kobiety w ciąży i matki karmiące przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

PRZECHOWYWANIE: Produkt należy przechowywać w temperaturze 15-25°C w oryginalnym opakowaniu. Chronić przed światłem i wilgocią. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

DIAGNOSIS S.A.
ul. Gen. W. Andersa 38A,
15-113 Białystok

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.