Węgiel Aktywowany Dr.Max, suplement diety, 15 kapsułek

Marka: DR.MAX
Dostępny
9,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100018621

Suplement diety zawierający węgiel aktywowany.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze 5 - 25 stopni C.  Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Jeżeli pacjent przyjmuje jakiekolwiek leki podawane doustnie, należy zachować odstęp co najmniej 2 godzin pomiędzy przyjęciem węgla aktywowanego a lekami. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 3 roku życia.

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Skład

Składniki: Węgiel aktywowany, kapsułka [żelatyna, barwniki (tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu)].

Jak stosować

Doustnie, połknąć popijając wodą.

Tabela

Każda kapsułka zawiera: Zawartośc/1 kaps. %RWS*/1 kaps.
Węgiel aktywowany 150 mg -

* Referencyjna wartość spożycia


Waga

masa netto: 3,1 g netto

Dzienne spożycie

porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: W razie potrzeby przyjąć 1 kapsułkę, połknąć popijając wodą. Produkt nie jest przeznaczony do długotrwałego stosowania. Zawartość kapsułki można wysypać w celu spożycia.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.