Witamina A + E Forte Dr.Max, suplement diety, 30 kapsułek

Marka: DR.MAX
9,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100010073

Suplement diety zawierający witaminę A i E.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Skład

Składniki: nośnik (olej sojowy), składniki otoczki (żelatyna, glicerol, woda oczyszczona), octan DL-alfa-tokoferylu, octan retinylu.

Jak stosować

Doustnie.

Tabela

Każda kapsułka zawiera: Zawartość w 1 kapsułce %RWS* w 1 kapsułce
Witamina A 750 mcg
94
Witamina E 20 mg 167

*referencyjnej wartości spożycia

Waga

Masa netto: 9,2 g netto

Właściwości

Każda kapsułka zawiera kompozycję witamin A oraz E. Witamina pomaga zachować zdrową skórę. Pomaga ponadto w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych oraz prawidłowego widzenia. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.