Witamina C Pure Liquid 500mg/5 ml, roztwór doustny, 10 ampułek

12,93
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100018283

Suplement diety w zawierając witaminę C, roztwór doustny.

Dystrybutor

Sopharma Warszawa, Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywanie: w oryginalnym opakowaniu, poniżej 25 ° C. Nie zamrażać! Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

Sopharma AD, 16 Iliensko Shosse Str., 1220 Sofia, Bułgaria

Skład

Składniki: woda, kwas L-askorbinowy (witamina C) 500 mg, regulator kwasowości E500, substancja konserwująca E202.

Jak stosować

Doustnie, rozpuścić w niewielkiej ilości wody lub soku owocowego.

Tabela

1 porcja -  500 mg (625 % zalecanego dziennego spożycia)

Właściwości

Witamina C przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych i po nich. Wspomaga prawidłową produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł, zębów, skóry. Przyczynia się do: utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga: w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, w regeneracji zredukowanej formy witaminy E. Zwiększa wchłanianie żelaza.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia: Dorośli - 1 raz dziennie 1 ampułka 5 ml roztworu doustnego

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.