WItamina C 1000mg, suplement diety, 20 tabletek musujących

Dostępny
11,24

O produkcie

100023155

WItamina C 1000mg, suplement diety, 20 tabletek musujących.

Tabela

Składniki  1 tabletka 
 Witamina C  1000 mg   1250%RWS*

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Skład

Składniki: regulator kwasowości: kwas cytrynowy; kwas L-askorbinowy (witamina C); substancja wiążąca: sorbitole; regulator kwasowości: węglan sodu; naturalny aromat cytrynowy; substancja wiążąca: glikol polietylenowy; substancja słodząca: sukraloza; barwnik: ryboflawiny.

Jak stosować

Rozpuścić tabletkę w szklance (200 ml) chłodnej wody. Produkt należy spożyć bezpośrednio po przyrządzeniu. 

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka.

Przeznaczenie

Dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w witaminę C.

Ostrzeżenia

Niezalecany dla osób wrażliwych i uczulonych na składniki tabletki oraz z kamicą nerkową, chorych na cukrzycę i choroby krwi. Produkt zawiera substancję słodzącą. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Należy przechowywać w nienasłonecznionym i suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. 

Waga

80g netto

Producent

ALG PHARMA POLAND SP. Z O.O. SP.K.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.