Witamina D3 1000 IU, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
9,33
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100008443

Suplement diety Witamina D3 jest źródłem witaminy Dw porcji 25μg. Produkt przeznaczony jest do uzupełnienia codziennej diety w witaminę D3.

Ostrzeżenia

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Producent

Teva Operations Poland

Skład

olej słonecznikowy rafinowany, żelatyna wieprzowa, substancja utrzymująca wilgoć – gliceryna witamina D3 (cholekalcyferol).
Witamina D3
zawartość w 1 kapsułce 25 μg (500%*);
zawartość w 1 kapsułce 50 μg (1000%*)

% Referencyjnych Wartości Spożycia

WagaWłaściwości

Witamina D3 odgrywa ważną rolę w funkcjonowaniu układu kostnego,pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia z przewodu pokarmowego, odgrywa istotną rolę w regulacji gospodarki wapniowo -fosforanowej ustroju –pierwiastków niezbędnych do syntezy tkanki kostnej. Witamina D3 pomaga również w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Dzienne spożycie

1-2 kapsułki dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.