Vital Gold Vitamina D3 2000 IU, suplement diety, 120 kapsułek

Dostępny
23,18

O produkcie

100033474

Suplement diety zawierający witaminę D.

Właściwości

Zawarta w preparacie witamina D (cholekalcyferol) pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz mięśni, przyczynia się do prawidłowego wchłaniania oraz wykorzystania wapnia i fosforu.

 

Tabela

 Składnik  1 tabletka %RWS* 
 Witamina D  50µg (2000 j.m.)  1000%

*%RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Skład

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu, stabilizator: hydroksypropyloceluloza, substancja wypełniająca: polidekstroza, barwnik: dwutlenek tytanu, substancja glazurująca: glikol polietylenowy, substancja przeciwzbrylająca: talk, cholekalcyferol: witamina D.

Jak stosować

Doutsnie, podczas posiłku, popić wodą.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka. 

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku z lekarzem lub farmaceutą. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

ALG Pharma Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Marcina Kasprzaka 31
01-234 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.