bblüv Sönik wymienne końcówki do szczoteczki sonicznej 0-18 miesięcy, 2 szt.

Dostępny
134,00

O produkcie

100045942

bblüv Sönik wymienne końcówki do szczoteczki sonicznej 0-18 miesięcy, 2 szt. to produkt dla niemowląt, które korzystają ze szczoteczki sonicznej. Delikatne włosie nie podrażnia dziąseł i zapewnia komfort podczas czyszczenia pierwszych zębów.

Właściwości

  • Zestaw 2 końcówek wymiennych do szczoteczki sonicznej.
  • Rozmiar dopasowany do buzi niemowlaka.
  • Odpowiednie dla niemowląt w wieku 0-18 miesięcy.
  • Bezpieczne nawet dla noworodków.
  • Nie podrażniają dziąseł dziecka.
  • Delikatne włosie.

Zestaw dwóch końcówek wymiennych do szczoteczki sonicznej Sönik to produkt oferowany przez markę bblüv, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji akcesoriów dla dzieci oraz niemowląt. Końcówki przeznaczone są do szczoteczki sonicznej dla niemowląt w wieku 0-18 miesięcy. Ich specjalnie wyprofilowana konstrukcja, jak również odpowiedni rozmiar zostały dopasowane do buzi dziecka, dzięki czemu zapewniają komfort podczas mycia pierwszych ząbków. Wykonanie z lekkich materiałów sprawia, że dziecko może stopniowo uczyć się samodzielnego czyszczenia zębów.

Końcówki wymienne bblüv Sönik posiadają miękkie i delikatne włosie, które nie podrażnia dziąseł maluszka, co jest szczególnie ważne w okresie ząbkowania. Końcówki dostępne w zestawie są idealnie dopasowane do wieku dziecka, dzięki czemu mogą z nich korzystać nawet noworodki tuż po urodzeniu. Produkt jest bardzo wytrzymały, w związku z czym pozwala na stosowanie przez długi czas i zapewnia utrzymanie higieny jamy ustnej dziecka.

Dystrybutor

Baby&Travel Sp. z o.o.
ul. Jerzmanowska 17 bud. F1, pok. 116
54-530 Wrocław

Producent

Baby&Travel Sp. z o.o.
ul. Jerzmanowska 17 bud. F1, pok. 116
54-530 Wrocław

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.