Farm-Vix, żel kasztanowy z rutyną, 350 g

Żel z kasztanowca z rutyną chroni nogi przed wystąpieniem żylaków.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

17,99

Klienci kupili również

O produkcie: Farm-Vix, żel kasztanowy z rutyną, 350 g

100008331

Opis

Kasztanowy żel z rutyną - Żel posiada dużą zawartość wyciągu z kasztanowca, który zwiększa oraz wspiera naturalne mechanizmy obronne organizmu. Posiada działanie łagodzące. Stosowanie żelu poprawia ukrwienie nóg z tendencją do powstawania żylaków. 


Właściwości

Żel kasztanowy z rutyną to preparat kosmetyczny przeznaczony do masażu i pielęgnacji nóg. Wskazany jest do stosowania u osób z tendencją do występowania żylaków, obrzęków kończyn dolnych i stawów. Warto po niego sięgnąć również wtedy, gdy zaobserwujemy pierwsze objawy, czyli rozszerzone naczynka na kończynach dolnych. Ponadto żel kasztanowy z rutyną niweluje uczucie ciężkich nóg i przeciwdziała powstawaniu pajączków.

Jak działa Farm-Vix żel kasztanowy z rutyną?

Żel kasztanowy z rutyną jest źródłem escyny pozyskiwanej z nasion kasztanowca zwyczajnego. Właściwości kasztanowca są cenione ze względu na działanie przeciwzapalne, redukcję obrzęków, łagodzenie bólu. Wpływają też na lepszy przepływ krwi, zmniejszają kruchość naczyń i zwiększają ich elastyczność. Uszczelniają ściany naczyń, co wpływa na lepszą odporność na czynniki wewnętrzne i zewnętrzne. Ponadto przyspieszają rozpuszczenie powstających skrzepów krwi.

Jak stosować Farm-Vix żel kasztanowy z rutyną?

Żel kasztanowy z rutyną należy stosować zewnętrznie. Wmasować niewielką ilość w odpowiedni obszar, pozostawić do wchłonięcia. Czynność należy powtarzać kilka razy w ciągu dnia – co najmniej trzykrotnie.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Farm-Vix żelu kasztanowego z rutyną?

Produktu żel kasztanowy z rutyną nie wolno stosować, kiedy stwierdzone zostało uczulenie lub nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Nie należy również stosować go na otwarte rany oraz obszary skóry zmienione chorobowo, np. w aktywnej postaci łuszczycy, atopowego zapalnie skóry, łupieżu pstrego czy grzybicy.


Skład INCI

Aqua purificata, Glycerin, Propylenglycol, Carbomer, Aesculus hippocastanum, Rutin, Phenoxyethanol, Imidazolidinyl urea, Benzyl Alcohol, Sodium hydroxide, Paulownia tomentosa, Escin, Parfum, Benzyl Salicylate, Methyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone.

Jak stosować

żel nanieść na skórę i pozostawić do wchłonięcia. Stosować co najmniej trzy razy dziennie. 

Pojemność

350 g

Uwagi

nigdy nie stosować na otwarte rany, błony śluzowe i oczy

Producent

Bio-iq

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.