Żeń-szeń Duo, suplement diety, 30 kapsułek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

33,60

O produkcie

100016087

Suplement diety zawierający 200 mg ekstraktu z żeń-szenia właściwego oraz 200 mg ekstraktu z żeń-szenia syberyjskiego w 1 kapsułce.

Właściwości

Żeń – szeń właściwy pomaga w utrzymaniu sprawności psychicznej i fizycznej, wspomaga pamięć oraz funkcje poznawcze. Żeń – szeń właściwy wspomaga utrzymanie energii i witalności oraz przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.
Żeń-szeń syberyjski wspiera organizm w stanach osłabienia i przemęczenia, wspomaga prawidłowe krążenie krwi wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie mózgu, wspiera aktywność umysłową i poznawczą.

Tabela

Składnik Zawartość w 1 tabletce
Ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego (Panax Ginseng C.A. Mey)
w tym 4% ginsenozydy
200,00mg
8,00 mg
Ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutheococcus senticocus) 200,00

Skład

Składniki: ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax Ginseng C.A. Mey) standaryzowany na 4% ginsenozydów, ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus), żelatyna, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu, barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu.

Jak stosować

Doustnie, popijając wodą

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli 1 kapsułka dziennie

Przeznaczenie

Suplement przeznaczony dla osób dorosłych pragnących uzupełniać dietę w składniki wspomagające tolerancję wysiłku fizycznego i psychicznego.

Ostrzeżenia

Nie stosować: nadwrażliwość lub uczulenie na składniki preparatu, dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę 
i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Producent

AVET Pharma Sp. z o.o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.