Kiokids zestaw do manicure turkusowy, 1 szt.

Dostępny
123,00

O produkcie

100045933

Kiokids zestaw do manicure turkusowy, 1 szt. to transparentny pokrowiec, który zawiera 3 akcesoria do obcinania paznokci niemowlakom. W zestawie znajdują się nożyczki, cążki i pilniczek. Ich właściwości dostosowano do delikatnych paznokci maluszków.

Właściwości

  • Kompletny zestaw do manicure dziecka.
  • Poręczny futerał.
  • Nożyczki o zaokrąglonych krawędziach.
  • Cienkie ostrza.
  • Turkusowy kolor.
  • Lekki i poręczny.
  • Atrakcyjny wygląd.
  • Akcesoria odpowiednie dla niemowląt powyżej 3. miesiąca.

Nawet kilkumiesięczne niemowlę wymaga regularnego obcinania paznokci. W ten sposób zapobiegniesz bolesnym zadrapaniom u swojego maluszka. Żeby manicure dziecka przebiegł szybko i bez komplikacji, a przede wszystkim komfortowo i bezboleśnie, korzystaj ze specjalnych akcesoriów dla niemowląt. Zestaw do manicure Kiokids turkusowy został zaprojektowany w taki sposób, by można było używać go już u dzieci, które ukończyły 3. miesiąc życia. Turkusowy kolor zestawu przypadnie do gustu rodzicom zarówno chłopców, jak i dziewczynek.

W skład zestawu do manicure Kiokids turkusowego wchodzą małe nożyczki o zaokrąglonych krawędziach, dostosowane wielkością cążki oraz pilniczek do wyrównywania ewentualnych zadziorków. Całość zawarto w lekkim, przezroczystym futerale, który umożliwia bezpieczne przechowywanie akcesoriów. Ze względu na to zestaw do manicure dla swojej pociechy możesz mieć zawsze pod ręką: zarówno w domu, jak i w podróży. Bez przeszkód zmieści się w kosmetyczce, torbie wózka lub w szufladzie toaletki.

Dystrybutor

Baby&Travel Sp. z o.o.
ul. Jerzmanowska 17 bud. F1, pok. 116
54-530 Wrocław

Producent

Baby&Travel Sp. z o.o.
ul. Jerzmanowska 17 bud. F1, pok. 116
54-530 Wrocław

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.