Medela III Breast Milk Store&Feed, zestaw do przechowywania i podawania mleka matki

Marka: MEDELA

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

168,44

O produkcie

100033909

Wygodny i kompletny zestaw do karmienia piersią to pakiet składający się z produktów niezbędnych do przechowywania pokarmu. Akcesoria są łatwne w użyciu oraz bezpieczne dla karmiącej mamy i dzieciątka.

Właściwości

Zestaw III Breast Milk Store&Feed pomaga odciągać, przechowywać i podawać dziecku najbardziej wartościowy rodzaj pokarmu – mleko matki. Wyposażono go w butelki różnych rozmiarów z nakrętkami oraz czytelnymi podziałkami i praktyczne woreczki Pump&Safe do dłuższego przechowywania pokarmu w lodówce lub zamrażarce. Posiada także innowacyjny system Calma, który pozwala karmić dziecko w sposób maksymalnie zbliżony do naturalnego, umożliwiając naprzemienne podawanie butelki i piersi. Zestaw jest bardzo wygodny w użyciu, a woreczki i butelki umożliwiają bezpieczne przechowywanie pokarmu i racjonalne zagospodarowanie przestrzeni w lodówce czy zamrażarce. Elementy zestawu są kompatybilne ze wszystkimi laktatorami Medela. Całość wykonano z bezpiecznych materiałów bez bisfenolu A.

Skład

Firma Medela oferuje w zestawie:
- 5 torebek na pokarm Medela Pupm&Save, które pozwalają na bezpośrednie odciąganie pokarmu do wnętrza torebki i jego bezpieczne przechowywanie.
- 2 butelki do karmienia Medela 150ml,
- 2 butelki do karmienia Medela 250ml,
- uniwersalny smoczek do karmienia Calma zapewniający naturalny rytm ssania,
- 4 uniwersalne nakrętki na butelki

Dystrybutor

Medela Polska Sp. z o.o.
Wybrzeże Gdyńskie 6D,
01-531 Warszawa

Producent

MEDELA AG
Lattichstrasse 4b
6340 Baar, Switzerland

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.