Ziaja, żel do USG, 500 ml

Marka: ZIAJA

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

13,99

O produkcie: Ziaja, żel do USG, 500 ml

100015659

Opis

Żel do USG

Właściwości

Żel do USG ZIAJA służy do prowadzenia diagnostyki medycznej metodami ultradźwiękowymi, w tym obrazowania ultrasonograficznego oraz ultrasonografii dopplerowskiej (detektory tętna płodu lub przepływu krwi). Żel można stosować do badania waginalnego lub rektalnego.

Jak stosować

Nanieść około 2 mm warstwę żelu bezpośrednio z opakowania na skórę w miejsce prowadzenia głowicy diagnostycznej. W razie potrzeby uzupełnić ilość żelu podczas badania. Po badaniu żel usunąć ręcznikiem papierowym. Przy badaniach waginalnych lub rektalnych wprowadzić niewielką ilość żelu do osłony zabezpieczającej sondę.

Ostrzeżenia

Żelu do USG ZIAJA nie należy stosować bezpośrednio na błony śluzowe (badania przezprzełykowe, waginalne i rektalne), do zastosowań inwazyjnych procedur medycznych, zewnętrznego obrazowania wspomagającego takie procedury jak np. biopsja, do zastosowań diagnostycznych lub terapeutycznych na uszkodzonej skórze.

Dystrybutor

ZIAJA LTD. Z.P.L. SP. Z O.O.

Producent

ZIAJA Ltd
Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.