Ziele Skrzypu, zioła do zaparzania, 50 g

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vypredaný a nepoznáme presný termín jeho dodania na sklad

2,89
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100008862

Ziele skrzypu - zioła do zaparzania.

Ciąża

Ze względu na brak wystarczających danych dotyczących stosowania ziela skrzypu w okresie ciąży lub karmienia piersią nie zaleca się przyjmowania leku.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12. roku życia: 1 łyżkę (ok. 2 g) ziela skrzypu zalać 1 szklanką wrzącej wody, naparzać pod przykryciem ok. 10 minut i przecedzić. Pić 3-4 razy dziennie po 1 szklance ciepłego naparu. Pić zawsze świeżo przygotowany napar. Tradycyjnie stosuje się przez 2-4 tygodnie.

Skutki uboczne

Mogą wystąpić umiarkowane objawy ze strony układu pokarmowego lub reakcje alergiczne (np. wysypka)

Działanie

Moczopędne

Producent

Herbapol

Przeciwwskazania

uczulenie na ziele skrzypu. Naparu z ziela skrzypu nie należy stosować w przypadku konieczności przyjmowania zmniejszonej ilości płynów (np. w ciężkich chorobach serca lub nerek)

Skład

100 g produktu zawiera 100 g ziela skrzypu.

Wskazania

Produkt stosowany tradycyjnie jako środek moczopędny pomocniczo w stanach zapalnych i bakteryjnych dróg moczowych, w kamicy nerkowej (w drobnych złogach, tzw. piasku nerkowym).

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.