SILICAMED, Ziemia Okrzemkowa amorficzna + Kolagen, 200 g

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

66,85

O produkcie

100034216

Suplement diety Okrzemki i kolagen to doskonałe uzupełnienie diety osoby dorosłej. To innowacyjne połączenie naturalnej ziemi okrzemkowej z kolagenem. Całości dopełnia szczypta inuliny, która podkreśla smak owoców i wnosi nutę naturalnej słodyczy.

Właściwości

Suplement diety Okrzemki i kolagen to doskonałe uzupełnienie diety osoby dorosłej. To innowacyjne połączenie naturalnej ziemi okrzemkowej, pozyskiwanej ze złóż w Stanach Zjednoczonych, z kolagenem.
Naturalne ziemia okrzemkowa najwyższej jakości, w duecie z kolagenem, to świetnie uzupełniający się zestaw. Całości dopełnia szczypta inuliny, która podkreśla smak owoców i wnosi nutę naturalnej słodyczy.
Opakowanie okrzemek z kolagenem mieści 200 g amorficznej ziemi okrzemkowej z wartościowymi dodatkami. Oprócz krzemu organicznego nasz suplement diety zawiera wysokiej jakości kolagen morski hydrolizowany oraz pakiet nieprzypadkowo dobranych owoców liofilizowanych. Całość uzupełnia dodatek inuliny (naturalny słodzik).

Amorficzna ziemia okrzemkowa Perma-Guard Europe to najwyższej jakości naturalny krzem organiczny pochodzący ze złóż skamieniałych pancerzyków okrzemek Melosira Preicelanica. Są o to okrzemki żyjące w środowisku bardzo czystej, słodkiej wody. 

W skład okrzemek i kolagenu wchodzi kolagen rybi hydrolizowany. Kolagen to białko, które występuje we wszystkich żywych organizmach oraz wirusach. W organizmie człowieka to podstawowy budulec wszystkich narządów, przede wszystkim skóry, kości i zębów, ścięgien, chrząstek, naczyń krwionośnych czy rogówek oka. Wchodzi też w skład enzymów, hormonów, przeciwciał.

Inulina jest naturalnie występującym cukrem o bardzo dużej rozpuszczalności i niewielkiej kaloryczności. Inulina ma zerowy indeks glikemiczny. Pełni również funkcję błonnika pokarmowego. Inulina stosowana w produktach serii SilicaMed pozyskiwana jest z cykorii.

Aronia, czarna porzeczka i czarny bez, które wchodzą w skład suplementu diety zachowują właściwości odżywcze świeżych owoców, dzięki procesowi liofilizacji, któremu są poddawane.

Skład

Składniki:  200 g amorficznej ziemi okrzemkowej z wartościowymi dodatkami:

  • Amorficzna ziemia okrzemkowa (140 g)

  • kolagen rybi hydrolizowany (30 g)

  • Inulina (10 g)

  • Liofilizowana aronia, czarna porzeczka i czarny bez (20 g)

Jak stosować

Osoby dorosłe: miarkę (3g) wsypać do szklanki i zalać wodą lub innym napojem. Wymieszać. Okrzemki jako krzemionka są nierozpuszczalne, ale stworzą zawiesinę, którą należy wypić.

Dzieci od 12 roku życia: miarkę (1,5g) wsypać do szklanki i zalać wodą lub innym napojem. Wymieszać. Okrzemki jako krzemionka są nierozpuszczalne, ale stworzą zawiesinę, którą należy wypić.

Dzienne spożycie

Zalecana dzienna porcja produktu do spożycia 3 g

Dzieci od 12 roku życia: zalecana dzienna porcja produktu do spożycia 1,5 g

Ostrzeżenia

Nie dopuszczaj do przedostania się produku do oczu. W razie zaprószenia oczu należy płukać dużą ilością letniej wody.
Unikaj długotrwałego wdychania dużych stężeń rozpylonego produktu, ponieważ może doprowadzić do podrażnień układu oddechowego.
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 roku życia, kobiet w ciąży ani karmiących.

Waga

Masa netto: 200 g

Producent

Perma-Guard Europe Sollaris Sp. z o.o.,
Ul. Górna 22,
05-400 Otwock

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.

Kategorie produktu