SILICAMED, Ziemia Okrzemkowa amorficzna+ Polskie Owoce, 200 g

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

31,12

O produkcie

100034219

Okrzemki i owoce polskie to naturalna ziemia okrzemkowa najwyższej jakości z polskimi owocami. To innowacyjne połączenie wartościowego krzemu z wyjątkowym smakiem polskich owoców jabłoni i wiśni. Całości dopełnia szczypta inuliny, która zawiera nutę naturalnej słodyczy.

Właściwości

Opakowanie okrzemek i polskich owoców mieści 200 g amorficznej ziemi okrzemkowej z wartościowymi dodatkami. Oprócz krzemu organicznego nasz suplement diety zawiera wysokiej jakości owoce w postaci liofilizatów oraz dodatek inuliny (naturalny słodzik).

Amorficzna ziemia okrzemkowa (170 g) Perma-Guard Europe to najwyższej jakości naturalny krzem organiczny pochodzący ze złóż skamieniałych pancerzyków okrzemek Melosira Preicelanica. Są o to okrzemki żyjące w środowisku bardzo czystej, słodkiej wody.

Inulina (10 g) jest naturalnie występującym cukrem o bardzo dużej rozpuszczalności i niewielkiej kaloryczności. Inulina ma zerowy indeks glikemiczny. Pełni również funkcję błonnika pokarmowego. Inulina stosowana w produktach serii SilicaMed pozyskiwana jest z cykorii

W suplemencie diety Okrzemki i polskie owoce nie mogło zabraknąć jabłka i wiśni (20 g). Owoce te, podlegają procesowi liofilizacji, dzięki czemu zachowują swoje właściwości odżywcze, te same, które mają świeżo zerwane owoce.

Skład

Składniki:  200 g amorficznej ziemi okrzemkowej z wartościowymi dodatkami:

  •  Amorficzna ziemia okrzemkowa (170 g)

  • Inulina (10 g)

  • Liofilizowane jabłka i wiśnie (20g)

Jak stosować

Osoby dorosłe: miarkę (3g) wsypać do szklanki i zalać wodą lub innym napojem. Wymieszać. Okrzemki jako krzemionka są nierozpuszczalne, ale stworzą zawiesinę, którą należy wypić.

Dzieci od 12 roku życia: miarkę (1,5g) wsypać do szklanki i zalać wodą lub innym napojem. Wymieszać. Okrzemki jako krzemionka są nierozpuszczalne, ale stworzą zawiesinę, którą należy wypić.

Dzienne spożycie

Zalecana dzienna porcja produktu do spożycia 3 g

Dzieci od 12 roku życia: zalecana dzienna porcja produktu do spożycia 1,5 g

Ostrzeżenia

Produkt przeznaczony wyłącznie dla dorosłych i dzieci od 12 roku życia.
Nie zaleca sie stosowania produktu przez matki karmiące i kobiety w ciąży

Waga

Masa netto: 200 g

Producent

Perma-Guard Europe Sollaris Sp. z o.o.,
Ul. Górna 22,
05-400 Otwock

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.

Kategorie produktu