Ziołowe Pastylki Porost Islandzki Dr.Max, suplement diety, 36 pastylek do ssania

Marka: DR.MAX
21,99
Wyprzedane
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100010039

Pastylki z wyciągiem z porostu islandzkiego, witaminą C

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Ostrzeżenia

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze 5-25 stopni C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiacych piersią.

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Skład

Składniki: substancje słodzące (sacharoza, syrop glukozowy), wyciąg z porostu  , woda oczyszczona, płucnica islandzka (Cetraria islandica), wyciąg z 20 ziół (woda oczyszczona, mieszanka ziół, miód pszczeli) substancja słodząca (miód pszczeli), witamina C, substancje wzmacniające smak i zapach (mentol, anetol, olejek eikaliptusowy)

Jak stosować

Pastylki do ssania.

Tabela

Składniki Zawartość w 3 pastylkach (mg) Zawartość w 6 pastylkach (mg) %RWS* w 3 pastylkach %RWS* w 6 pastylkach
Wyciąg z porostu - płucnicy islandzkiej (Cetraria islandica) 115,5 225 nie określono nie określono
Witamina C 18 36
22,5 45
<*% referencyjnej wartości spożycia

Waga

Masa netto: 85,5 g netto

Właściwości

Wyciąg z porostu - płucnicy islandzkiej (Cetraria islandica)z witaminą C i wyciągiem z 20 ziół. Porost islandzki posiada kojące działanie na błonę śluzową jamy ustnej i gardła oraz przełyku. Zawiera składniki łagodzące stany zapalne górnych dróg oddechowych oraz wspomagające wykrztuszanie. Zawartość miodu poprawia smak pastylek.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Dorośli do 6 pastylek dziennie, dzieci powyżej 3 roku życia 3 pastylko dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.