Centrum żelki, suplement diety, smak pomarańczowy, 30 sztuk

Marka: CENTRUM

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

14,99

O produkcie: Centrum żelki, suplement diety, smak pomarańczowy, 30 sztuk

100018005

Opis

Centrum® Żelki to suplement diety, który zawiera witaminy i minerały dla dzieci od 3. roku życia w przyjaznej formie żelków do żucia. Zawiera m.in. witaminę D i jod. Nie zawiera sztucznych barwników i aromatów.

Właściwości

Centrum® Żelki to suplement diety dla dzieci, który zawiera odpowiednio zbilansowany zestaw witamin i składników mineralnych, ważnych dla ich zdrowego rozwoju.
  • Witaminy Centrum® Żelki zawierają witaminę D potrzebną dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Mają w składzie także optymalną porcję jodu, który przyczynia się do prawidłowego wzrostu dzieci.
  • Witaminy dla dzieci Centrum® Żelki nie zawierają sztucznych barwników i aromatów. Witaminy w przyjaznej postaci żelków do żucia o pomarańczowym smaku.
  • Mogą być podawane dzieciom już od 3. roku życia.

Tabela

Jeden żelek zawiera %RWS*
Witamina A (μg ekwiwalentu retinolu) 330 μg 41%
Witamina D 5 μg 100%
Witamina E (mg ekwiwalentu alfa-tokoferolu) 5 mg 42%
Witamina C 40 mg 50%
Niacyna (mg ekwiwalentu niacyny) 8 mg 50%
Witamina B6 0,8 mg 57%
Witamina B12 1 μg 40%
Biotyna 12 μg 24%
Cynk 2,8 mg 28%
Jod 50 μg 33%
* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Skład

Składniki: syrop glukozowy; cukier; żelatyna; kwas L-askorbinowy (witamina C); woda; kwas: kwas cytrynowy; amid kwasu nikotynowego (niacyna), octan DL-alfa-tokoferylu (witamina E); siarczan cynku; aromat pomarańczowy naturalny 0,25%; żywność barwiąca 0,2%: koncentrat z rzodkiewki, ekstrakt z krokosza, koncentrat z czarnej marchwi, koncentrat z wiśni; oleje roślinne: kokosowy, rzepakowy; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); octan retinylu (witamina A); substancje glazurujące: wosk Carnauba, wosk pszczeli; jodek potasu; D-biotyna; cholekalcyferol (witamina D); cyjanokobalamina (witamina B12).

Jak stosować

Żelka należy żuć do rozpuszczenia. Można stosować niezależnie od jedzenia i wody.

Dzienne spożycie

Dla dzieci powyżej 3. roku życia 1 żelek dziennie.

Ostrzeżenia

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Zróżnicowana i zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia są bardzo ważne. Produktu tego nie należy traktować jako substytutu (zamiennika) zróżnicowanej diety. Jeśli przyjmujesz inne suplementy zawierające witaminę A, przeczytaj etykietę, ponieważ mogą one zawierać ten sam składnik. Zawiera cukry.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci oraz w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25⁰C. Nie należy stosować, jeżeli folia zabezpieczająca na opakowaniu jest uszkodzona. Po użyciu należy dokładnie zamknąć wieczko.


Producent

Pfizer Corporation Austria Gesellschaft m.b.H., Consumer Healthcare
Floridsdorfer Hauptstraße 1, 1210 Wiedeń, Austria

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.