Rutuś C Dr.Max, suplement diety, 120 ml

Marka: DR.MAX
Dostępny
13,99

O produkcie

100020150

Rutuś C Dr.Max to preparat, który zawiera witaminę C. Smak malinowy.

Właściwości

Preparat zawiera witaminę C, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Zawiera naturalny sok z koncentratu z czarnej porzeczki oraz wyciąg z dzikiej róży.

Tabela

Składniki 15 (3 łyżeczki) 45 ml (3 łyżki) %RWS*/15 ml %RWS*/45 ml
Sok z czarnej porzeczki 3470 mg 10410 mg - -
Sok malinowy 75 mg 225 mg - -
Witamina C 19,9 mg 59,9 mg 25 75
Wyciąg z dzikiej róży 15 mg 45 mg - -
Rutyna 7,5 mg 22,5 mg - -

*Referencyjna wartość spożycia. 

Skład

Składniki: Woda, sacharoza, sok z czarnej porzeczki z koncentratu, sok malinowy, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), wzmacniacz smaku (naturalny aromat malinowy), kwas L-askorbinowy, wyciąg z dzikiej róży (Rosa canina L.), substancja konserwująca (sorbinian potasu), rutyna (z Sophora japonica L.), substancja konserwująca (benzoesan sodu), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa).

Jak stosować

Doustnie

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:
Dzieci powyżej 3 roku życia: 1 łyżeczka syropu (5 ml) trzy razy dziennie.
Osoby dorosłe: 1 łyżka (15 ml) trzy razy dziennie.

Ostrzeżenia

Produkt nie powinien być spożywany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiacych piersią. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w‰temperaturze do 25°C. Chronić przed bezposrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywac w sposób niedostepny dla małych
dzieci. Po pierwszym otwarciu produkt należy spożyć w ciągu maksymalnie 1 miesiąca. Przed użyciem wstrząsnąć. Produkt zawiera składniki pochodzenia naturalnego, które mogą powodować zmianę barwy roztworu oraz powstawanie osadu. Nie wpływa to na jakość produktu.

Waga

Objętość netto: 120 ml netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.