Kim jesteśmy?

Portal rezerwacyjny Dr. Max powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach. U nas przejrzysz produkty bez pośpiechu, o dowolnej porze. Dokładnie zapoznasz się z ich składem i właściwościami, co pomoże Ci wybrać odpowiednie preparaty medyczne czy dermokosmetyki. Zależy nam na zdrowiu całej Twojej rodziny, dlatego podchodzimy kompleksowo do kategorii produktów prezentowanych na stronie.

Asortyment portalu rezerwacyjnego

Za pośrednictwem naszej strony zarezerwujesz leki (również te na receptę) oraz produkty medyczne. Ponadto na Dr. Max znajdziesz również niezbędne produkty dla przyszłych mam, takie jak np. suplementy diety czy elementy wyprawki dla mamy i maluszka. Osoby starsze mogą zarezerwować kosmetyki na odleżyny, środki higieny osobistej, ciśnieniomierze czy witaminy dla seniorów. Drmax.pl prezentuje także bogaty asortyment dermokosmetyków dla alergików i osób ze skórą atopową, trądzikową i skłonną do podrażnień.

 

Blog o zdrowiu i pielęgnacji – sięgnij po fachową wiedzę!

W naszym serwisie znajduje się również blog prowadzony przez lekarzy i specjalistów. Za jego pośrednictwem przekazujemy sprawdzone porady urodowe, rozmawiamy o macierzyństwie, omawiamy problemy seniorów. Nasi specjaliści dzielą się rzetelną wiedzę, edukują i przekazują wyniki najnowszych badań. Obalamy mity i przyglądamy się domowym sposobom leczenia różnych dolegliwości.

Troszczymy się o potrzeby użytkowników naszego serwisu w każdym wieku. Pomagamy dbać o kondycję, samopoczucie oraz zdrowie, oferując wiedzę farmaceutyczną.

Życzymy przyjemnego rezerwowania produktów i dużo zdrowia!

 


Co nas wyróżnia?

Dr. Max.pl prezentuje szeroki asortyment leków, dermokosmetyków i innych preparatów, odpowiadających na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Chcemy, abyś w jednym miejscu mógł zadbać nie tylko o zdrowie, ale też urodę całej rodziny.

 

Dostawa w 24H

Przygotowanie rezerwacji nawet do 24 h

Legalna apteka leków

leki na receptę i bez recepty

Szeroki wybór kosmetyków

szeroki wybór kosmetyków

12 000 PRACOWNIKÓW

bezpłatne porady ekspertów


Misja 

Dostępność produktów dla twojego zdrowia

 

W Dr. Max wierzymy, że zdrowie zaczyna się od regularnej troski o swój organizm. Dlatego dbamy o szerokość asortymentu prezentowanego na stronie.


Wartości

 

Odpowiedzialność 

Działamy profesjonalnie, bo odpowiadamy za Twoje zdrowie.

Odwaga 

Jesteśmy dla Ciebie w trudnych chwilach, leczymy i pomagamy utrzymać zdrowie.

Troska 

Chcemy być o krok przed Twoimi potrzebami i służyć radą.

Pacjent w centrum uwagi 

Jesteśmy blisko ludzi, tworzymy apteki pierwszego wyboru.


Dr. Max Polska

Dr. Max Polska należy do międzynarodowego holdingu Dr. Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji.

8 KRAJÓW EUROPEJSKICH

8 europejskich krajów

2000 APTEK

2000 aptek

3.5 MLN KLIENTÓW MIESIĘCZNIE

3,5 mln klientów miesięcznie

12 000 PRACOWNIKÓW

16 500 pracowników

 

Na rynku polskim brand Dr. Max jest obecny od 2005 r. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci franczyzowych aptek w kraju. W niemal 550 aptekach franczyzowych pracuje ponad 4 000 pracowników.