Kim jesteśmy?

Apteka internetowa Dr.Max (wcześniej eapteka.pl) powstała z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach. U nas produkt przejrzysz bez pośpiechu, o dowolnej porze. Dokładnie zapoznasz się z jego składem i wybierzesz odpowiednie dla siebie preparaty medyczne czy dermokosmetyki. Dbamy o zdrowie pacjentów oraz staramy się zaspokajać potrzeby. Oferujemy rzetelną obsługę na każdym etapie – od wysokiej dostępności produktów, po szybką i bezpieczną dostawę.

Asortyment apteki online

Zapewniamy szeroki asortyment leków i produktów medycznych. W naszej aptece internetowej Dr.Max znajdziesz m.in. niezbędne produkty dla przyszłych mam, takie jak np. suplementy diety czy elementy wyprawki dla mamy i maluszka. Dla starszych osób oferujemy kosmetyki na odleżyny, środki higieny osobistej, ciśnieniomierze czy witaminy dla seniorów. Drmax.pl to także bogaty asortyment dermokosmetyków dla alergików i osób ze skórą atopową, trądzikową i skłonną do podrażnień.

Blog o zdrowiu i pielęgnacji – sięgnij po fachową wiedzę!

W naszym serwisie znajduje się również blog prowadzony przez lekarzy i specjalistów. Za jego pośrednictwem dzielimy się m.in. fachowymi poradami urodowymi, rozmawiamy o macierzyństwie, omawiamy problemy seniorów. Nasi specjaliści dzielą się rzetelną wiedzą, edukują i przekazują wyniki najnowszych badań. Obalamy mity i przyglądamy się domowym sposobom leczenia różnych dolegliwości.

Troszczymy się o potrzeby pacjentów w każdym wieku. Pomagamy dbać o kondycję, samopoczucie oraz zdrowie, otaczając ich opieką farmaceutyczną.

Życzymy przyjemnych zakupów i dużo zdrowia!


Co nas wyróżnia?

Apteka internetowa Dr.Max to szybka dostawa leków, dermokosmetyków i innych preparatów, odpowiadających na potrzeby nawet najbardziej wymagających pacjentów. Chcemy, abyś w jednym miejscu mógł zadbać nie tylko o zdrowie, ale też urodę całej rodziny.

 

Dostawa w 24H

dostawa w 24 h

Legalna apteka leków

legalna apteka

Szeroki wybór kosmetyków

szeroki wybór kosmetyków

Dostawa gratis od 199,99 zł

dostawa gratis od 229,99 zł

Darmowe próbki zamówień

bezpieczne przechowywanie leków

12 000 PRACOWNIKÓW

bezpłatne porady ekspertów


Misja 

Dostępność produktów dla twojego zdrowia

 

W Dr.Max wierzymy, że zdrowie zaczyna się od regularnej troski o swój organizm. Dlatego dbamy o dostępność produktów i szybkość realizacji zamówienia.


Wartości

 

Odpowiedzialność 

Działamy profesjonalnie, bo odpowiadamy za Twoje zdrowie.

Odwaga 

Jesteśmy dla Ciebie w trudnych chwilach, leczymy i pomagamy utrzymać zdrowie.

Troska 

Chcemy być o krok przed Twoimi potrzebami i służyć radą.

Pacjent w centrum uwagi 

Jesteśmy blisko ludzi, tworzymy apteki pierwszego wyboru.


Dr.Max Polska

Dr.Max Polska należy do międzynarodowego holdingu Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji.

8 KRAJÓW EUROPEJSKICH

8 europejskich krajów

2000 APTEK

2000 aptek

3.5 MLN KLIENTÓW MIESIĘCZNIE

3,5 mln klientów miesięcznie

12 000 PRACOWNIKÓW

16 500 pracowników

 

Na rynku polskim Dr.Max jest obecny od 2005 r. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci franczyzowych aptek w kraju. W niemal 550 aptekach franczyzowych pracuje ponad 4 000 pracowników. Apteka online funkcjonuje od 2017 r., a od 2019 r. działamy w sieci pod nazwą drmax.pl.