Kim jesteśmy?

Drmax.pl (wcześniej eapteka.pl) to apteka internetowa, która powstała z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach. U nas produkt przejrzysz bez pośpiechu, o dowolnej porze. Dokładnie zapoznasz się z jego składem i wybierzesz odpowiednie dla siebie preparaty medyczne czy dermokosmetyki. Dbamy o zdrowie pacjentów oraz staramy się zaspokajać potrzeby. Oferujemy rzetelną obsługę na każdym etapie – od wysokiej dostępności produktów, po szybką i bezpieczną dostawę.

Zapewniamy szeroki asortyment leków i produktów medycznych. W naszej aptece internetowej Dr.Max znajdziesz m.in. niezbędne produkty dla przyszłych mam, takie jak np. suplementy diety czy elementy wyprawki dla mamy i maluszka. Dla starszych osób oferujemy kosmetyki na odleżyny, środki higieny osobistej, ciśnieniomierze czy witaminy dla seniorów. Drmax.pl to także bogaty asortyment dermokosmetyków dla alergików i osób ze skórą atopową, trądzikową i skłonną do podrażnień.

O aptece

W naszym serwisie znajduje się również blog prowadzony przez lekarzy i specjalistów. Za jego pośrednictwem dzielimy się m.in. fachowymi poradami urodowymi, rozmawiamy o macierzyństwie, omawiamy problemy seniorów. Nasi specjaliści dzielą się rzetelną wiedzą, edukują i przekazują wyniki najnowszych badań. Obalamy mity i przyglądamy się domowym sposobom leczenia różnych dolegliwości.

Troszczymy się o potrzeby pacjentów w każdym wieku. Pomagamy dbać o kondycję, samopoczucie oraz zdrowie, otaczając ich opieką farmaceutyczną.

Życzymy przyjemnych zakupów i dużo zdrowia!

 

Dr.Max Polska

Dr.Max Polska należy do międzynarodowego holdingu Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji.

 
8 KRAJÓW EUROPEJSKICH

8 KRAJÓW
EUROPEJSKICH

2000 APTEK

2000
APTEK

3.5 MLN KLIENTÓW MIESIĘCZNIE

3.5 MLN KLIENTÓW
MIESIĘCZNIE

12 000 PRACOWNIKÓW

12 000
PRACOWNIKÓW

Apteka internetowa Dr.Max to szybka dostawa leków, dermokosmetyków i innych preparatów, odpowiadających na potrzeby nawet najbardziej wymagających. Chcemy, abyś w jednym miejscu mógł zadbać nie tylko o zdrowie, ale też urodę całej rodziny.

  

Co Zyskujesz

Dostawa w 24H

dostawa w 24h

Legalna apteka leków

Legalna apteka

Szeroki wybór kosmetyków

szeroki wybór
kosmetyków

Dostawa gratis od 199,99 zł

dostawa gratis
od 199,99 zł

Darmowe próbki zamówień

bezpieczne
przechowywanie leków

12 000 PRACOWNIKÓW

Bezpłatne
porady ekspertów

 
 

Misja

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW DLA TWOJEGO ZDROWIA

W Dr.Max wierzymy, że zdrowie zaczyna się od regularnej troski o swój organizm. Dlatego dbamy o dostępność produktów i szybkość realizacji zamówienia.

Misja

Wartości

ZAUFANIE

ZAUFANIE

działamy profesjonalnie, bo odpowiadamy za Twoje zdrowie

PRZYSTĘPNOŚĆ

PRZYSTĘPNOŚĆ

jesteśmy blisko ludzi – tworzymy apteki pierwszego wyboru

EMPATIA

EMPATIA

chcemy być o krok przed Twoimi potrzebami i służyć radą

Opieka

OPIEKA

leczymy i pomagamy utrzymać zdrowie