Dragon Casual II, filtr do maski antysmogowej, rozmiar L, 1 sztuka

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vypredaný a nepoznáme presný termín jeho dodania na sklad

14,03
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100018893

Filtr Dragon N99 AC to nowej generacji filtr, do maski Dragon Casual II, o najwyższej skuteczności. Posiada skuteczność filtracji nawet o 30% większą niż filtry HEPA spotykane w innych maskach antysmogowych. Jest to jedyny na rynku filtr stosowany w maskach antysmogowych przebadany przez Państwowy Instytut Badawczy CIOP.

Producent

Dragon Mask

Przeznaczenie

Kompatybilność: maska Dragon Casual II.

Jak stosować

Filtr w zależności od zanieczyszczenia powietrza wystarcza na 6-10h użytkowania (czyli na tydzień, gdy maska używana jest po 1,5h dziennie). Nie należy tego czasu przekraczać, gdyż pod wpływem wilgoci mogą zacząć się w nim rozwijać groźne dla układu oddechowego bakterie i drobnoustroje.
Powyższe zalecenia dotyczą każdego rodzaju maski, niezależnie od producenta czy typu filtra.

Waga

Opakowanie zawiera 1 sztukę w rozmiarze L.

Właściwości

Szczycimy się najwyższą skutecznością filtracji powietrza, filtr N99 z węglem aktywnym stosowany w naszych maskach skutecznie absorbuje aż do 99.9% toksyn i zanieczyszczeń takich jak: pleśń, kurz, dym tytoniowy, spaliny czy zawiesiny stałe PM2.5 i PM10 (smog) - chroniąc nas przed groźnymi następstwami chorób zakaźnych.

Węgiel aktywny zastosowany w naszych filtrach odpowiada za adsorpcję groźnych dla zdrowia metali ciężkich oraz częściowo neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
Filtr Dragon Casual II zatrzymuje dodatkowo mgłę oleju parafinowego.

Filtr zatrzymuje takie zanieczyszczenia jak:
•Pyły zawieszone PM2,5 oraz PM10 (smog)
•Pyłki roślin
•Kurz
•Naskórek zwierząt
•Pył węglowy
•Spaliny
•Dym tytoniowy
•Ponad 130 innych toksycznych substancji

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.