Nanobiotic Med Copper Antygrzybica do stóp i dłoni, 75 ml

Dostępny
19,20

O produkcie: Nanobiotic Med Copper Antygrzybica do stóp i dłoni, 75 ml

100041169

Opis

Nanobiotic Med Copper Antygrzybica do stóp i dłoni, 75 ml jest wyrobem medycznym zawierającym cząsteczki miedzi i srebra. Chroni skórę dłoni i stóp przed infekcjami i pomaga niwelować skutki takich zakażeń oraz ich rozprzestrzenianie.


Właściwości

  • Wygodna forma atomizera.
  • Łatwe i precyzyjne nanoszenie produktu na wybrane obszary.
  • Pozwala ochronić skórę przed atakiem grzybów i bakterii.
  • Zabezpiecza przed rozprzestrzenianiem się infekcji.
  • Ogranicza namnażanie bakterii.
  • Polecany dla osób aktywnych fizycznie.
  • Redukuje nieprzyjemny zapach potu.
  • Odświeża skórę.

Med Copper Antygrzybica do stóp i dłoni, 75 ml jest odpowiedni do regularnego stosowania zarówno do ochrony przed infekcjami grzybiczymi i bakteryjnymi, jak i do zapobiegania rozprzestrzenianiu się tego typu chorób. Jest polecany osobom korzystającym ze wspólnych siłowni czy basenów oraz sal fitness. Wysoka zawartość drobnych cząsteczek miedzi i srebra działa antybakteryjnie. Dzięki temu ogranicza ich namnażanie i przenoszenie się. Miedź ma właściwości przeciwutleniające, dlatego skutecznie redukuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu potu.

Skład uzupełnia kwas hialuronowy, który zapewnia skórze miękkość i odpowiedni poziom nawilżenia. Pozwala uniknąć nieprzyjemnego wrażenia przesuszenia i szorstkości. Olejek z liści eukaliptusa działa odświeżająco, zapewnia przyjemny orzeźwiający zapach, a jednocześnie ma właściwości przeciwzapalne, tonizujące i grzybobójcze. Mentol dodatkowo odkaża skórę i niszczy drobnoustroje, a także niweluje dolegliwości bólowe.


Skład

Woda, polysorbat 80, Propanediol, olejek z liści eukaliptusa, mentol, mleczan mentylu, kwas hialuronowy, mieć aXonnite, srebro aXonnite, barwnik spożywczy.


Jak stosować

Dla profilaktycznej, codziennej ochrony, spryskiwać umytą skórę stóp i dłoni rano i wieczorem. Stosować także przed wyjściem na basen czy siłownię.


Dzienne spożycie

  • Spryskiwać oczyszczoną skórę ze zmianami grzybiczymi 3 do 5 razy dziennie.

Przeznaczenie

Preparat dedykowany jest do codziennej, profilaktycznej ochrony błon śluzowych i skóry, szczególnie stóp i dłoni przed infekcjami grzybiczymi. Szczególnie polecany do użytku dla osób korzystających z sal fitness, siłowni oraz basenów.


Waga

75 ml netto


Dystrybutor

NANO-TECH POLSKA SP. Z O.O. SP.K.

Producent

Citipharm,
Włodzimierza Tetmajera 79,
31-352 Kraków,
Polska


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.