Nappa

Nappa to polska marka należąca do firmy Silcare działającej na rynku od 2004 roku. Zajmuje się produkcją kremów do pielęgnacji stóp o różnych potrzebach. Produkuje swoje kosmetyki od podstaw w siedzibie w Gorzowie Wielkopolskim. Kosmetyki Silcare są dostępne w Europie, Ameryce i Azji.

Sortuj według

   Kosmetyki do pielęgnacji stóp Nappa

   Nappa produkuje kosmetyki do pielęgnacji stóp. W ich skład wchodzą przede wszystkim kwasy owocowe, mocznik, kwas borowy, witamina E, d-pantenol oraz oleje roślinne – brzoskwiniowy, winogronowy, lniany, migdałowy i z awokado. Kosmetyki Nappa zawierają też wyciągi roślinne, zwłaszcza kompleks legactif z nawłoci, cytryny i ruszczyku. Niektóre z nich wzbogacono lanoliną, która pomaga uchronić skórę przed utratą wilgoci. Wśród nich można wyróżnić krem do stóp z mocznikiem 30% Nappa Smooth Comfort.

   Nappa ma w swojej ofercie linie produktów Hydro Comfort do stóp z tendencją do przesuszania i pękania, Energy Comfort (kosmetyki, które pomagają ograniczyć pocenie i swędzenie), Soft Comfort do stóp twardniejących i potrzebujących odżywienia oraz Smooth Comfort dla skóry szorstkiej, zrogowaciałej i podrażnionej. Linie te obejmują produkty pod postacią peelingów, soli do moczenia stóp, kremów oraz masek. Kosmetyki Nappa dostępne w Dr. Max mają delikatne, przyjemne zapachy.

   Kompleksowa pielęgnacja stóp Nappa o potwierdzonej jakości

   Kosmetyki Nappa tworzą zestawy do kompleksowej pielęgnacji stóp. Posegregowano je pod względem zastosowania – to kroki zmiękcz, złuszcz oraz nawilż. Zawarte w produktach składniki aktywne pomagają usunąć zanieczyszczenia ze stóp, pozbyć się martwego naskórka oraz dostarczyć skórze niezbędnych składników odżywczych. W przypadku niektórych linii, jak np. Smooth Comfort czy Soft Comfort, zastosowano także czwarty krok dodatkowy. To maska, która pomaga intensywnie zregenerować stopy.

   Kosmetyki do pielęgnacji stóp Nappa są testowane laboratoryjnie przed dopuszczeniem ich do sprzedaży. Składniki zawarte w preparatach przechodzą dokładną selekcję. Marka produkuje swoje kosmetyki w Polsce, stosując się do unijnych norm. Kosmetyki Nappa powstają zgodnie z wymaganiami ISO 22716, EAC i GMP. W swoich preparatach firma wykorzystuje innowacyjne technologie, jak Control Curing, Active Ingredients Insertion Technology oraz Keratin Activator System. Ceny kosmetyków Nappa różnią się w zależności od ich składu i pojemności.