Neovit D3+K2, suplement diety, 45 kapsułek miękkich

19,25
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100017270

Suplement diety zawierający w składzie witaminy D i K.

Ostrzeżenia

Należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C), w suchym, zaciemnionym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Producent

FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY "GALENA"

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki występujące w produkcie.

Skład

Składniki: olej MCT; żelatyna; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; woda oczyszczona; barwnik: tlenki żelaza i wodorotlenki żelaza; aromat: etylowanilina; menachinon (witamina K); cholekalcyferol (witamina D).

Jak stosować

Doustnie.

Tabela

1 kapsułka zawiera µg RWS*
Witamina K (menachinon – MK-7) 150 200%
Witamina D (cholekalcyferol) 50 1000%

Waga

Masa netto: 13,37 g (45x0,297 g).

Właściwości

Witaminy D i K zawarte w suplemencie diety neoVit D3+K2 mają pozytywny wpływ na organizm. Są ściśle związane z metabolizmem kostnym.

Witamina K wspomaga utrzymanie prawidłowego stanu fizjologicznego kości.

Witamina D wpływa korzystnie na prawidłowe wchłanianie i wykorzystanie wapnia i fosforu. Dodatkowo witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu immunologicznego.

Dzienne spożycie

Dorośli: 1 kapsułka dziennie przyjmowana w czasie posiłku zawierającego tłuszcz.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.