Slimperfect, 60 tabletek

Suplement diety zawiera skrzyp polny, który wzmacnia włosy i paznokcie.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

36,19

O produkcie: Slimperfect, 60 tabletek

100012731

Opis

Suplement diety Slimperfect to produkt dedykowany kobietom, które nie tylko pragną pozbyć się zbędnych kilogramów, ale także zachować przy tym zdrowe włosy, skórę i paznokcie.

Właściwości

Składniki Slimperfect pomagają zmniejszyć apetyt, wspierają metabolizm tłuszczów i węglowodanów pomagając w skutecznej redukcji masy ciała.*

Slimperfect zawiera, aż 3 składniki wspierające odchudzanie** oraz dodatkowo kwas hialuronowy, koenzym Q10, hydrolizat białek kolagenowych, biotynę i wyciąg ze skrzypu polnego, który wspiera prawidłową kondycję włosów, skóry i paznokci. To jedyny produkt na rynku o takim działaniu i składzie.

*Wyciąg z owoców gorzkiej pomarańczy wspiera prawidłowy metabolizm tłuszczów i węglowodanów, wyciąg z liści Gymnema sylwestre pomaga zmniejszać apetyt, proszek z owoców opuncji figowej wspomaga redukcję masy ciała. ** Wyciąg z owoców gorzkiej pomarańczy, wyciąg z liści Gymnema sylwestre, proszek z owoców opuncji figowej

Co jeszcze warto wiedzieć o właściwościach poszczególnych składników?

 • Wyciąg z liści Gymnema Sylvestre – istotny dla utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Zmniejsza chęć na spożycie cukru i blokuje jego smak.
 • Wyciąg z alg brunatnych – poprawia strukturę włosów i wzmacnia paznokcie. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego nawilżenia skóry.
 • Skrzyp polny (ekstrakt) – składnik ważny dla sprawnego wzrostu włosów, dobrej kondycji pasm, skóry i paznokci.
 • Wyciąg z ziela lucerny siewnej – przyczynia się do zachowania dobrego wyglądu struktury paznokci i włosów.
 • Wyciąg z nasion winogron – zwiększa efektywność ochrony komórek przed wolnymi rodnikami.
 • Biotyna – substancja ważna dla zachowania odpowiedniego stanu błon śluzowych, włosów i skóry.
 • Chrom – składnik istotny dla utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Na co jest Slimperfect?

Suplement diety Slimperfect uzupełnia codzienną dietę osoby dorosłej o składniki przyczyniające się do:

 • skutecznej redukcji masy ciała,
 • zmniejszenia apetytu,
 • prawidłowego metabolizmu tłuszczów i węglowodanów,
 • zachowania dobrego stanu i wyglądu struktury paznokci,
 • utrzymania witalności włosów,
 • zachowania odpowiedniego poziomu nawilżenia i jędrności skóry.

Jak stosować Slimperfect?

Suplement diety Slimperfect może być stosowany wyłącznie przez osoby dorosłe. Skład preparatu nie jest dostosowany do szczególnych potrzeb dzieci. Podawanie im tabletek mogłoby wpłynąć negatywnie na ich zdrowie, np. zaburzać proces wzrostu i rozwoju młodego organizmu. Suplementu diety nie należy spożywać w okresie ciąży i karmienia piersią. Jak dotąd nie przeprowadzono badań, które jednoznacznie wykluczyłyby jakikolwiek niepożądany wpływ przyjmowania produktu przez kobiety na ich dzieci.

Jeśli nie ma przeciwwskazań do stosowania suplementu, osoby dorosłe mogą przyjmować go w dawce 1 tabletka 2 razy dziennie. Nie należy przekraczać rekomendowanej porcji do spożycia ani traktować preparatu jak zamiennika zróżnicowanej diety. Dla zdrowia, w tym dla skutecznego procesu odchudzania, ważne pozostają zbilansowany jadłospis, aktywność fizyczna i zdrowy tryb życia. Pamiętaj: tabletek nie powinno się łączyć z alkoholem, dlatego że zawarty w nim cukier może ograniczyć efekty przyjmowania produktu.

Jakie mogą być skutki uboczne Slimperfect?

Nie ma informacji o skutkach ubocznych związanych ze stosowaniem preparatu. Przyjmowanie suplementu w dawce zalecanej przez producenta i zgodnie z przeznaczeniem produktu nie powinno wiązać się z nieprzyjemnymi dolegliwościami. Preparatu nie należy stosować w większych ilościach niż rekomendowana dzienna porcja do spożycia.


Tabela

Składniki 2 tabletki % RWS*
Proszek z owoców opuncji figowej 100 mg ---

Wyciąg z liści Gymnema Sylvestre
  
w tym:
  
kwas gymnemowy

50 mg
  

  
12,5 mg

---
  

  
---

Wyciąg z owoców gorzkiej pomarańczy
  
w tym:
  
p-synefryna

50 mg
  

  
3 mg

---
  

  
---
Chrom 40 µg 100%

Kompleks wyciągu z alg brunatnych i pestek winogron
  
w tym:
  
wyciąg z alg brunatnych
  
wyciąg z pestek winogron

10 mg
  

  
5,5 mg
  
4,5 mg

---
  

  
---
  
---
Wyciąg z ziela lucerny siewnej 50 µg ---
Biotyna 50 µg 100%
Ekstrakt z ziela skrzypu polnego 150 mg ---
Hydrolizat białek kolagenowych 20 mg ---
Koenzym Q10 10 mg ---
Kwas hialuronowy 10 mg ---


*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Skład

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza, ekstrakt z ziela skrzypu, proszek z owocu opuncji figowej, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, wyciąg z liści Gymnema Sylvestre, wyciąg z gorzkiej pomarańczy, wyciąg z lucerny siewnej, substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, hydrolizat białek kolagenowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kwas hialuronowy, kompleks wyciągu z alg brunatnych Ascophyllum nodosum i wyciągu z pestek winogron Vitis vinifera, koenzym Q10, barwnik: dwutlenek tytanu, D-biotyna, substancje glazurujące: hydroksypropyloceluloza, talk oraz kwasy tłuszczowe, chlorek chromu, substancje glazurujące: wosk pszczeli biały oraz wosk carnauba.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli 1 tabletka 2 razy dziennie.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Producent

AFLOFARM
Partyzancka 133/151
Pabianice

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.