Syrop Herbapol, malina z żurawiną, 420 ml

Naturalny, owocowy syrop malinowy z dodatkiem żurawiny, z witaminą C.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

13,69

O produkcie: Syrop Herbapol, malina z żurawiną, 420 ml

100015890

Opis

Syrop owocowy z witaminą C Herbapol o smaku maliny w połączeniu z żurawiną to smaczna, wydajna i naturalna propozycja zarówno na upalne dni, jak i chłodne wieczory. Atrakcyjna kompozycja smakowa bez konserwantów i barwników zawiera zagęszczone soki owocowe. Może być wykorzystywany do sporządzania zimnych i gorących napojów, z wodą gazowaną lub niegazowaną, można go również dodawać do herbaty, napojów, koktajli a nawet dań i deserów (np. naleśników, kisieli, lodów, gofrów).

Właściwości

Syrop owocowy Herbapol to smaczna, mocno owocowa propozycja zarówno na upalne dni, jak i chłodne wieczory. Do tego jest łatwy w przygotowaniu – możesz go wykorzystać do przyrządzania zimnych lub gorących napojów z wodą gazowaną lub niegazowaną. Możesz go również dodawać do herbaty, napojów, koktajli, a nawet dań deserowych (np. naleśników, kisieli, lodów czy gofrów). Atrakcyjna kompozycja smakowa bez konserwantów i barwników zawiera zagęszczone soki owocowe. Wysoka jakość i wydajność naszych syropów sprawiają, że od pokoleń królują one w polskich domach.Owocowe syropy są niezastąpione w każdej kuchni, w podróży czy na pikniku w gronie przyjaciół. Idealne na każdą okazję, o każdej porze roku.

Skład

Składniki: Cukier lub syrop glukozowo-fruktozowy, woda, zagęszczony sok aroniowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, 0,19% zagęszczonego soku malinowego o ekstrakcie ogólnym 65%, 0,06% zagęszczonego soku żurawinowego o ekstrakcie ogólnym 50%, zagęszczone soki: z czarnej porzeczki i marchwi, witamina C, aromaty.

Jak stosować

Stosować według uznania.

Waga

Pojemność netto: 420 ml

Producent

Herbapol w Krakowie SA,
ul. Chałupnika 14, 31-464 Kraków

Typ produktu

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.