Aksobrex Unipharm Plus, suplement diety, 30 tabletek

Suplement diety cynk, który wspomaga pamięć, koncentrację, dobre widzenie.

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Aksobrex Unipharm Plus, suplement diety, 30 tabletek

100011774

Opis

Aksobrex Unipharm Plus, to suplement diety unikalną kompozycję cytykoliny w postaci soli wewnętrznej oraz cynku.

Właściwości

Aksobrex Unipharm Plus to preparat uzupełniający dietę w składniki aktywne wspierające zarówno prawidłowe widzenie, jak i funkcje poznawcze oraz koncentrację. Niektóre z nich znajdują się także w innych preparatach zawierających witaminy i minerały na oczy. Składniki tworzące formułę tego preparatu wspomagają prawidłowe funkcjonowania narządu wzroku oraz wspierają pracę układu nerwowego.

  • Cynk to pierwiastek, który wspomaga pracę mózgu i wzrok. Pomaga usprawnić funkcje poznawcze, polepszyć pamięć i koncentrację. Jednocześnie wspomaga zachowanie dobrego widzenia, a także wspiera metabolizm witaminy A – ważnej dla zdrowia oczu. Wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym, jak również prawidłową syntezę DNA i metabolizm węglowodanów.
  • Cytykolina to związek składający się z zasady azotowej – cytozyny oraz rybozy, pirofosforanu i choliny. Wspomaga ochronę komórek nerwowych. Wspiera równoważenie produkcji neuroprzekaźników oraz utrzymanie funkcji poznawczych na prawidłowym poziomie.

Preparat ten może być stosowany przez osoby chcące wspomóc funkcjonowanie układu nerwowego i pacjentów po udarach. Wynika to z faktu, że znajdująca się w tym suplemencie diety cytykolina bierze udział w biosyntezie białek, przekazywaniu informacji w komórce. Jednocześnie uczestniczy ona w ważnych procesach metabolicznych – w tym takich, które zachodzą w ośrodkowym układzie nerwowym.

Jak dawkować Aksobrex Unipharm Plus?

Producent zaleca, aby spożywać 1 tabletkę 1-2 razy dziennie.

Kiedy brać Aksobrex Unipharm Plus?

Preparat ten należy spożywać w czasie posiłku.

Z czym nie łączyć Aksobrex Unipharm Plus?

Zgodnie z zaleceniami producenta tabletki te nie mogą być spożywane razem z lekami zawierającymi centrofenoksynę. Ten suplement diety może też zwiększyć działanie farmaceutyków L-Dopa.

Jak działa Aksobrex Unipharm Plus?

Skład tego suplementu jest oparty na cytykolinie i cynku. Ten pierwszy składnik wspiera pracę układu nerwowego. Natomiast cynk wspomaga utrzymanie prawidłowych funkcji poznawczych, a ponadto pomaga zachować dobry wzrok na długo.


Tabela

Składniki 1 tabletka 2 tabletki
cytykolina 250 mg 500 mg
cynk 5 mg (50%RWS*) 10 mg (100%RWS*)

*%RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Skład

Składniki: substancje wypełniające (fosforany wapnia, celuloza), cytykolina (sól wewnętrzna cytydyno 5'-pirofosforanu choliny, 5'-(trójwodoro difosforano) P'-[2-(tri[ńetyloamonio)etylo] estru cytydyny), cynk (glukonian cynku), substancja wiążąca (poliwinylopirolidon), substancje przedwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk, dwutlenek krzemu).

Jak stosować

Doustnie, podczas posiłku.

Dzienne spożycie

porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Dorośli, 1 tabletka 1-2 razy

Przeznaczenie

Preparat AXOBREX PLUS przeznaczony jest dla osób dorosłych, chcących wspomagać wzrok i utrzymanie funkcji poznawczych takich jak pamięć, koncentracja i uwaga na prawidłowym poziomie.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.Nie zaleca się stosowania suplementu łącznie z lekami zawierającymi centrofenoksynę. Cytykolina wchodzi w interakcje z niektórymi lekami, zwiększa działanie leków L-Dopa. Produkt nie jest przeznaczony do spożycia przez dzieci. Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Producent

Unipharm

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kategorie produktu