Allnutrition Omega 3 K2+D3, suplement diety, 30 kapsułek

Suplement diety zawierający kwasy Omega-3 (olej rybi), wit. K2 i D3.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

15,08

O produkcie: Allnutrition Omega 3 K2+D3, suplement diety, 30 kapsułek

100012072

Opis

Allnutrition Omega 3 K2+D3 to suplement diety zawierający wysokiej jakości olej rybi, standaryzowany na 18% EPA (kwas eikozapentaenowy) oraz 12% DHA (kwas dokozaheksaenowy), witaminę K2 otaz witaminę D3.

Właściwości

Kwasy Omega-3 zalicza się do grupy zdrowych, wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Odpowiedni udział w diecie kwasów z rodziny Omega-3 przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania serca, właściwego poziomu trójglicerydów, ciśnienia krwi oraz prawidłowego funkcjonowania mózgu. Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi i pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu, wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni, układu odpornościowego oraz układu kostnego. Preparat stanowi codzienne uzupełnienie diety w kwasy tłuszczowe Omega-3, witaminę D oraz witaminę K.

Tabela

Zawartość w 1 kapsułce:
olej rybi 1000mg
w tym EPA 180mg
w tym DHA 120mg
witamina K 100mcg (133%)*
witamina D 50mcg (1000%)*
*RWS - referencyjna wartość spożycia

Skład

Składniki: olej rybi standaryzowany na 18% EPA (kwas eikozapentaenowy) oraz 12% DHA (kwas dokozaheksaenowy); otoczka kapsułki: żelatyna; substancja utrzymująca wilgoć-glicerol; witamina K (menachnion), witamina D (cholekalcyferol).

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia:1 kapsułkę dziennie, popijając 250ml wody.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Preparat nie jest przeznaczony dla małych dzieci, kobiet w ciąży, planujących ciąże oraz karmiących

Producent

SFD Spółka Akcyjna

ul. Głogowska 23C

45-315 Opole.


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.