Pampers Premium Care, pieluchy, rozmiar 1, 2-5 kg, 78 sztuk

Marka: PAMPERS

Miękkie odprowadzające wilgoć pieluchy dla niemowląt, rozm. 1, 2-5 kg.

Wielkość opakowania - sztuki

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Pampers Premium Care, pieluchy, rozmiar 1, 2-5 kg, 78 sztuk

100018760

Opis

Otul swoje dziecko pieluszką Pampers Premium Care – najdelikatniejszym komfortem i najlepszą ochroną skóry od Pampers.

Właściwości

Pieluszki Pampers Premium Care 1 są miękkie jak puch, dlatego spełniają potrzeby wyjątkowo wrażliwej na podrażnienia skóry noworodków i niemowlaków. Dodatkowo posiadają warstwę chłonną/powłoczkę z wyściółką Derma Comfort, która jest wyjątkowo delikatna dla skóry dziecka, a przy tym równomiernie odprowadza wilgoć. Pieluszki posiadają również wskaźnik wilgotności, który informuje Cię, kiedy należy zmienić pieluszkę. Dzięki wycięciu na pępek Pampers 1 zapewniają ochronę dla delikatnego brzuszka Twojego dziecka. Teraz Pampers Premium Care są dostępne w ulepszonym opakowaniu.

Pampers Premium Care 1 – wyjątkowo delikatne pieluszki dla niemowląt

Pampers 1 z linii Premium Care zapewniają wysoki komfort noszenia niemowlętom o delikatnej skórze. Pieluszki powstają ze starannie wybranych, miękkich materiałów. Mają elastyczne, oddychające boczki, które dopasowują się do ciała dziecka. Podwójne osłonki wokół nogawek zapobiegają przeciekaniu podczas noszenia pieluszek. Bezpieczeństwo stosowania pieluch potwierdzają testy dermatologiczne, certyfikat Oeko-Tex Standard 100 i rekomendacja Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Pieluszki nie zawierają alergenów zapachowych sklasyfikowanych przez UE.

Pampers Premium Care 1 – od ilu kg?

Pampers 1 to pieluszki dla noworodków i niemowlaków. Ze względu na możliwość regulacji obwodów mają uniwersalny rozmiar odpowiedni dla dzieci o wadze od 2 do 5 kg. Dzięki temu mogą nosić je także noworodki, których masa ciała przekracza 2 kg. W przypadku wcześniaków o niższej wadze urodzeniowej zalecane są pieluszki w rozmiarze 0.

Pampers Premium Care 1 – jak dopasować rozmiar?

W dopasowaniu rozmiaru pieluszek dla dziecka pomoże Ci orientacyjna skala rozmiarów od 1 do 6. Pampers 1 to pieluszki dla noworodków i niemowlaków. Ponieważ każde dziecko rozwija się w indywidualnym tempie, w doborze pieluch należy jednak sugerować się przede wszystkim jego wzrostem oraz wagą. Oprócz optymalnych wymiarów pieluszki w rozmiarze 1 mają także dodatkowe właściwości dopasowane do potrzeb noworodków i niemowląt. Są wyjątkowo chłonne i zawierają specjalne wycięcie na pępek, które zapobiega podrażnieniom w obrębie brzuszka dziecka.

Czy Pampers Premium Care 1 dobrze zatrzymują wilgoć?

Tak, te pampersy zawierają specjalną powłoczkę DermaComfort, której chłonne kanaliki odprowadzają wilgoć od skóry dziecka. Nieczystości zatrzymują się wewnątrz pieluszki, gdzie znajduje się szybkoschnący wkład. Każda pieluszka gwarantuje maluszkowi komfortowe uczucie suchości nawet do 12 godzin, co zapobiega odparzeniom i podrażnieniom delikatnej skóry.


Przeznaczenie

Pieluszki są odpowiednie dla noworodków ważących od 2 do 5 kg.

Producent

Procter & Gamble

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kategorie produktu