Bilomag Plus, 90 + 30 kapsułek

Suplement diety z ekstraktem z ginkgo biloba, magnezem i witaminą B.

Dostępny
43,43

O produkcie: Bilomag Plus, 90 + 30 kapsułek

100000701

Opis

Bilomag PLUS suplement diety, 120 kapsułek to preparat zawierający kompleks składników ziołowych, mineralnych i witaminowych, w tym wysokoskoncentrowany ekstrakt z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), który przyczynia się m. in. do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu u osób starszych.


Właściwości

Preparat Bilomag Plus zawiera wysokoskoncentrowany ekstrakt z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), który przyczynia się m.in. do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu u osób starszych.

Kwas pantotenowy pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie, jednocześnie wraz z magnezem i witaminą B6 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Magnez i witamina B6 pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

W jakim celu stosuje się Bilomag Plus?

Bilomag Plus jest suplementem diety z kompleksem składników mineralnych, witaminowych i ziołowych, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowej pracy mózgu u osób dorosłych. Substancje zawarte w preparacie wspomagają funkcjonowanie organizmu, a w szczególności układu nerwowego. Suplement diety zalecany jest dorosłym w okresach zwiększonego wysiłku intelektualnego oraz osobom w wieku podeszłym.

Jak stosować Bilomag Plus?

Zalecana dzienna dawka preparatu Bilomag Plus to 1 kapsułka 1 raz dziennie. Suplement najlepiej przyjmować po posiłku, popijając dużą ilością wody. Nie powinno się przekraczać porcji rekomendowanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety – należy traktować go jako uzupełnienie codziennego jadłospisu. Podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu pozostaje zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia.  

Przed spożyciem preparatu Bilomag Plus należy skonsultować się z lekarzem, jeżeli przyjmuje się leki przeciwzakrzepowe, przeciwarytmiczne, przeciwnadciśnieniowe, hamujące agregację płytek krwi albo glikozydy nasercowe. Trzeba mieć świadomość, że substancje czynne zawarte w Ginkgo biloba nasilają działanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, leków moczopędnych oraz paracetamolu. Należy ponadto wiedzieć, że preparatu nie powinno się stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Jak działa Bilomag Plus?

Bilomag Plus zawiera witaminy, minerały oraz wysoko skoncentrowany ekstrakt z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) mający wpływ na utrzymanie prawidłowego funkcjonowania mózgu. Roślinny składnik wspomaga organizm w okresie rekonwalescencji. Wyciąg z Ginkgo biloba obecny w formule preparatu może też działać korzystnie na procesy pamięciowe i poprawiać koncentrację.

Kwas pantotenowy, kolejny ważny składnik suplementu, wspiera zachowanie sprawności umysłowej na odpowiednim poziomie. Jednocześnie substancja, wraz z witaminą B6 i magnezem, przyczynia się do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia.


Tabela

Składniki 1 kapsułka % RWS*
Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) 110 mg -
Lecytyna sojowa 50 mg -
Witamina B6 2 mg 143%
Kwas pantotenowy (witamina B5) 1 mg 17%
Magnez 120 mg 32%

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki: tlenek magnezu; węglan magnezu; ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba); składnik otoczki: żelatyna; lecytyna sojowa; Substancja wypełniająca: celuloza; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu; chlorowodorek pirodoksyny (witamina B6); D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy); składnik otoczki: barwnik E171.


Jak stosować

Lek należy zażywać po posiłku, popijając dużą ilością wody.

Dzienne spożycie

Zalecana dzienna dawka suplementu to 1 kapsułka.

Przeznaczenie

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych, obciążonych wysiłkiem intelektualnym i w wieku podeszłym.

Ostrzeżenia

Suplementu diety nie należy stosować gdy osoba jest uczulona na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Waga

68,4 g netto


Dystrybutor

Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o.
Nocznickiego 31
01-918 Warszawa

Producent

Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.