ALLNUTRITION Red Shock, 80 ml

Dostępny
3,90

O produkcie: ALLNUTRITION Red Shock, 80 ml

100050668

Opis

ALLNUTRITION Red Shock 80 ml to suplement diety który sprawdzi się wszystkim osobom aktywnym. Dostarcza 200 mg kofeiny w jednej porcji, gwarantując tym samym zastrzyk dodatkowej energii. Nie zawiera cukru ani tłuszczu. Zaleca się stosować przed treningiem.


Właściwości

 • Zawiera składniki naturalne.
 • Butelka wykonana z tworzywa PET.
 • Polski produkt.
 • W jednej butelce dwie porcje.
 • Napój przebadany.
 • Wygodna, poręczna buteleczka.
 • Red Shock to napój zawierający w składzie m.in. kofeinę bezwodną, która jest ceniona głównie ze względu na swoje właściwości pobudzające. Dodatkowo poprawia koncentrację, pamięć, refleks, a także wpływa na poprawę samopoczucia. Skutecznie obniża uczucie senności i zmęczenia. Zawarta w składzie beta-alanina jest jednym z aminokwasów budujących białka. Sprzyja budowaniu masy mięśniowej, pomaga obniżyć zakwaszenie mięśni, a także zmniejsza ich zmęczenie. Dzięki temu, że wykazuje właściwości antyoksydacyjne, obniża przedwczesne starzenie się skóry, w tym m.in. powstawanie zmarszczek.

  Tauryna reguluje gospodarkę wodno-elektrolitową oraz przyspiesza regenerację mięśni pomiędzy kolejnymi treningami. Hamuje procesy katabolizmu w mięśniach, które polegają na przyspieszonym spalaniu i utracie objętości. Tauryna uczestniczy w transporcie kreatyny i podobnie jak beta-alanina – chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Jabłczan l-cytruliny poprawia wydolność organizmu, zwiększa produkcję tlenku azotu, a także zwiększa napływ krwi do poszczególnych, trenowanych partii mięśniowych.


  Tabela

  Wartość odżywcza: 40 ml (1 porcja)
  Tauryna 1000 mg
  Jabłczan L-cytruliny 1000 mg
  Beta alanina 800 mg
  Kofeina bezwodna 200 mg

  Skład

  Składniki: woda, jabłczan l-cytruliny, tauryna, beta-alanina, kofeina bezwodna, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytrynian trisodu, barwnik: karmel [e150d], aromaty, substancje słodzące: acesulfam k i sukraloza, substancje konserwujące: sorbinian potasu i benzoesan sodu

  Jak stosować

  Doustnie.

  Dzienne spożycie

  Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: 1/2 buteleczki (40 ml = 1 porcja) na 15 min przed lub w trakcie treningu. Nie przekraczać 1 porcji dziennie (40 ml).

  Przeznaczenie

  Wsparcie organizmu dla osób aktywnych fizycznie.

  Ostrzeżenia

  • Produkt przeznaczony dla zdrowych osób aktywnych fizycznie powyżej 18 roku życia.
  • Nie łączyć z kofeiną z innych źródeł i innymi stymulantami.
  • Nie spożywać na 6h przed snem.
  • Beta alanina zawarta produkcie może powodować delikatne mrowienie skóry u osób wrażliwych.

  Producent

  SFD S.A.,
  ul. Zielonogórska 4,
  45-323 Opole,
  Polska


  Typ produktu

  Suplement diety

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.