Apicold, spray do jamy ustnej, 20 ml

Dostępny
12,62
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100016754

Apicold® spray do jamy ustnej, 20 ml, wyrób medyczny.

Właściwości

Apicold® spray do jamy ustnej z propolisem łagodzi objawy zapalenia gardła i zmniejsza podrażnienie w jamie ustnej występujące w przypadku przeziębienia lub dyskomfortu spowodowanego działaniem zewnętrznych szkodliwych czynników i patogenów. Glicerol zawarty w preparacie wspomaga usuwanie nadmiaru płynu z tkanek (efekt osmotyczny), powodując zmniejszenie obrzęku i towarzyszącego mu bólu gardła, oraz tworzy barierę ochronną na powierzchni skóry. Olejek eteryczny z mięty pieprzowej pozostawia uczucie świeżości.
Spray działa w 100% bakteriobójczo na bakterie: Streptococcus pyogenes, Streptococcus pneumoniae, Staphylococcus aureus (gronkowiec złocisty), Haemophilus, Moraxella catarrhalis.

Skład

alkohol, woda, wyciąg z kitu pszczelego, gliceryna, olejek z mięty pieprzowej

Jak stosować

Rozpylać spray na błonę śluzową gardła 2-3 razy dziennie.

Przeznaczenie

Apicold spray do jamy ustnej łagodzi objawy zapalenia gardła i zmniejsza podrażnienie jamy ustnej, występujące w przypadkach przeziębienia lub dyskomfortu spowodowanego działaniem zewnętrznych szkodliwych czynników i patogenów.

Ostrzeżenia

Przeciwwskazania: alergia lub nadwrażliwość na składniki preparatu. Niewielkie uczucie pieczenia jest spowodowane obecnością alkoholu w składzie produktu.

Waga

Objętość netto: 20 ml

Producent

Alpen Pharma Polska Sp. z o.o.
al. Jerozolimskie 151/1
02-326 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.