Lierac Arkeskin Komfort i Piękno Skóry, suplement diety, 60 kapsułek

Marka: LIERAC
Dostępny
59,23

O produkcie

100021569

Suplement diety Lierac Arkeskin.

Właściwości

Suplement diety o podwójnym działaniu - wpływa na piękno skóry i poprawę samopoczucia, wspierając kobiety na co dzień, już od pierwszych objawów menopauzy. Te wegańskie kapsułki zawierają 99,9% składników pochodzenia naturalnego. Ich formuła oparta jest na połączeniu aktywnych składników działających od wewnątrz.

Skład

składniki: : OLEJ ARGANOWY (ARGANIA SPINOSA L.), SKROBIA MODYFIKOWANA, OLEJ KAMELINOWY (CAMELINA SATIVA L.), OLEJ Z WIESIOŁKA (OENOTHERA BIENNIS L.), SUBSTANCJA WYPEŁNIAJĄCA: GLICEROL, SKŁADNIK ŻELUJĄCY: KARAGEN, ZAGĘSTNIKI: MONO- I DI-GLICERYDY KWASÓW TŁUSZCZOWYCH, EKSTRAKT Z SZAFRANU (CROCUS SATIVUS L.), DROŻDŻE WZBOGACANE SELENEM, REGULATOR KWASOWOŚCI,FOSFORAN SODU, NIEAKTYWNE DROŻDŻE PIWNE (SACCHAROMYCES CEREVISIAE), EMULGATOR, LECYTYNA RZEPAKOWA, KWAS FOLIOWY(WITAMINA B9), CHOLEKALCYFEROL (WITAMINA D).

Jak stosować

Doustnie, popijając wodą. 

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki

Przeznaczenie

Suplement diety o podwójnym działaniu - wpływa na piękno skóry i poprawę samopoczucia, wspierając kobiety na co dzień, już od pierwszych objawów menopauzy.

Ostrzeżenia

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu. Chronić przed światłem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.

Producent

ALES GROUPE

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.