Blend-a-dent Complete Original, klej do protez, 47 g

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

17,78

O produkcie

100009494

Supermocny klej do protez.

Skład

Calcium/Zinc PVM/MA Copolymer, Paraffinum Liquidum, Cellulose Gum, Petrolatum, Silica, Menthyl Lactate, Aroma, CI 45410, Menthol, Limonene.

Jak stosować

Wyczyść i osusz protezę. Nałóż cienkie paski kleju. Włóż protezę i dociśnij przez chwilę. Aby usunąć protezę, przepłucz usta ciepłą wodą, delikatnie poruszaj protezą, aż do momentu obluzowania. Ostrożnie wyjmij. Utrzymuj końcówkę i zakrętkę w czystości. W przypadku zatkania udrożnij za pomocą odpowiedniego narzędzia. Wyciskać tubkę od góry, spłaszczać, nie zawijać.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony do mocowania protez częściowych i pełnych.

Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie używaj więcej kleju do protez, niż pokazano w instrukcji dołączonej do opakowania. Jeśli w ustach klej wysącza się spod protezy, użyto za dużo produktu. Nie używaj produktu częściej niż raz dziennie, nie używaj więcej niż wskazane. Nie używaj nadmiaru produktu do niedopasowanych protez. Zawiera cynk, skonsultuj się z lekarzem, jeśli zażywasz inne produkty, zawierające cynk. Konsultuj się regularnie z dentystą, aby upewnić się, że masz odpowiednio dopasowane protezy. Słabo dospasowane protezy mogą osłabić twoje zdrowie. Nie używać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Producent

Procter&Gamble

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.