Domis cęgi sprężynowe do paznokci typ 64, 1 szt.

Marka: DOMIS
Dostępny
57,99

O produkcie: Domis cęgi sprężynowe do paznokci typ 64, 1 szt.

100052517

Opis

Domis cęgi sprężynowe do paznokci typ 64, 1 szt. to wyrób medyczny wykonany ze stali nierdzewnej, odpowiedniej do sterylizacji. Cęgi posiadają twarde ostrza i mocną sprężynę, która pozwala na obcinanie bardzo twardych i zrogowaciałych paznokci.


Właściwości

  • Konstrukcja z wytrzymałej stali nierdzewnej.
  • Nadają się do sterylizacji.
  • Umożliwiają obcinanie twardych, wrastających i zrogowaciałych paznokci.
  • Twarde ostrza i mocna sprężyna.
  • Ostrze typu 64.

Cęgi sprężynowe do paznokci z ostrzem typu 64 to wyrób medyczny marki Domis, który może być stosowany zarówno w warunkach domowych, jak i w gabinetach kosmetycznych oraz medycznych. Specjalna konstrukcja wykonana została w całości z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która jest bardzo wytrzymała i bezpieczna podczas kontaktu ze skórą. Dodatkowym autem stali chirurgicznej jest fakt, że nadaje się do sterylizacji i umieszczania w autoklawie czy też suszarce.

Kluczowym elementem cęgów sprężynowych do paznokci Domis są twarde ostrza typu 64 oraz mocna sprężyna. Dzięki nim cęgi zapewniają precyzyjne obcinanie nawet najtwardszych, wrastających i zrogowaciałych paznokci, których skracanie przy użyciu zwykłych nożyczek mogłoby okazać się utrudnione. W trosce o bezpieczeństwo cęgi Domis wzbogacone zostały o dodatkowe zamknięcie, które chroni przed przypadkowym zranieniem. Produkt doskonale sprawdza się podczas przeprowadzania różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych na paznokciach u dłoni i stóp.


Skład

Cęgi.


Jak stosować

Używać zgodnie z przeznaczeniem.


Przeznaczenie

Cęgi chirurgiczne  przeznaczone do obcinania wrastających i zrogowaciałych paznokci.


Ostrzeżenia

Nie stosować instrumentu chirurgicznego w przypadku jego zanieczyszczenia dokładnie oczyścić przed sterylizacją w autoklawie przestrzegać instrukcji używania wytwórcy autoklawu i wytwórcy środków dezynfekujących do dezynfekcji wyrobów medycznych z chirurgicznej stali nierdzewnej przechowywać instrumenty odpowiednio nasmarowane regularnie sprawdzać i dokonywać oględzin wyrobu  używanie instrumentu chirurgicznego w celach lub w sposób inny niż wynikający z jego przeznaczenia może spowodować jego uszkodzenie lub defekt, który może doprowadzić do poważnych obrażeń u pacjenta.


Waga

Opakowanie zawiera 1 sztukę.


Dystrybutor

Domis Michael Wolski
ul. Piekarska 50
43-300 Bielsko-Biała


Producent

Ekal Surgical Works Kashmir Road,
Mohallah Ismaillabad,
Pacca Garha 51310 Sialkot,
Pakistan


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.