Domis

  (5)

Domis jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem wyrobów medycznych marki Nippes-Solingen w Polsce. Firma oferuje szeroki wybór akcesoriów do pielęgnacji oraz higieny dłoni i stóp. Produkty te są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest trwała i bezpieczna dla skóry.

Sortuj według

Domis – wyroby medyczne o potwierdzonej jakości i niezawodności

Nippes-Solingen jest niemiecką firmą o ponad 100-letnim doświadczeniu na europejskim rynku wyrobów medycznych. Firma stworzona przez braci Ernsta i Friedricha Nippes od pierwszych lat swojego istnienia kieruje się przede wszystkim tradycją i rzemiosłem, które zawsze idzie w parze z wysoką jakością stosowanych materiałów. Głównym celem marki Nippes-Sollingen jest to, aby klienci otrzymywali wyłącznie takie produkty, które będą im służyć przez długi czas w nienagannym stanie. Doskonałym tego przykładem są wyroby medyczne Domis, które od wielu lat są dostępne na polskim rynku aptecznym.

Domis to marka, której produkty cieszą się sporym zainteresowaniem wśród farmaceutów, jak również wśród klientów detalicznych, którzy chętnie korzystają z nich podczas codziennej pielęgnacji dłoni oraz stóp. Mając na uwadze fakt, że spora część społeczeństwa zmaga się dziś z problemem uczulenia na nikiel i chrom, wszystkie wyroby medyczne Domis są wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, objętej atestami PZH.

Domis – akcesoria do pielęgnacji dłoni i stóp, w które warto zainwestować

Przyjęło się, że akcesoria do pielęgnacji dłoni i stóp to produkty, z których korzystają wyłącznie profesjonalne kosmetyczki i manikiurzystki. Okazuje się jednak, że o piękny wygląd dłoni i stóp możemy zadbać również w zaciszu własnego domu. Wystarczy jedynie sięgnąć po odpowiednie produkty, takie jak np. pilniki i polerki do paznokci Domis, które są wskazane dla osób zmagających się z problemem łuszczycy paznokci. Podwójna granulacja ziaren sprawia, że produkty te ułatwiają piłowanie płytki paznokcia i zapobiegają jej rozdwajaniu.

Pozostając w temacie pielęgnacji paznokci dłoni i stóp u najmłodszych, warto zwrócić uwagę również na specjalne cążki i nożyczki do paznokci dla dzieci i niemowląt, które są świetnym rozwiązaniem w przypadku twardych, wrastających i zrogowaciałych paznokci. Dzięki nim kompleksowo zadbasz o pielęgnację swoich dłoni oraz stóp.