Chicco, laktator manualny NaturalFeeling Extra Comfort + wkładki laktacyjne, 60 sztuk

Dostępny
79,99

O produkcie

100016513

Chicco laktator manualny NaturalFeeling & Extra Comfort + wkładki laktacyjne 60 sztuk - wyrób medyczny przeznaczony do odciągania pokarmu kobiecego. Ważna pomoc w karmieniu piersią. Gwarantuje skuteczność, wygodę i delikatność.

Właściwości

Ważna pomoc w karmieniu piersią. Gwarantuje skuteczność, wygodę i delikatność. Praktyczne rozwiązanie, którego potrzebuje każda mama. Praktyczny, ergonomiczny uchwyt z miękkim pokryciem gwarantuje łatwość użytkowania, pewny chwyt i minimalizuje wysiłek podczas odciągania pokarmu. Część, która bezpośrednio dotyka skóry piersi, wykonana jest z bardzo miękkiego silikonu i posiada specjalną fakturę, przez co kontakt ten jest delikatny. 92% mam pozytywnie oceniło skuteczność laktatora; 89% pozytywnie oceniło ogólną wygodę użytkowania. Pasuje do wszystkich butelek Chicco: Wellbeing i NaturalFeeling.

Skład

Zestaw zawiera:

  • 1 butelka NaturalFeeling 0m + 150 ml
  • 1 hermetyczna nakrętka
  • 1 smoczek Natural Feeling na butelkę 0m + 150 ml
  • 1 podstawka do laktatora
  • próbki wkładek laktacyjnych 60sztuk

Przeznaczenie

Laktator manualny do odciągania pokarmu kobiecego.

Producent

Artsana Poland Sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.