Chicco, zestaw do karmienia dla niemowląt 0m +, różowy

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

71,99

O produkcie: Chicco, zestaw do karmienia dla niemowląt 0m +, różowy

100016553

Opis

Chicco zestaw do karmienia dla niemowląt - w skład zestawu wchodzą:

 • 1 butelka NaturalFeeling o pojemności 150 ml ze smoczkiem o wolnym przepływie
 • 1 butelka NaturalFeeling o pojemności 250 ml ze smoczkiem o średnim przepływie
 • smoczek uspokajający Physio Air z nadrukiem

Właściwości

Zestaw stworzony specjalnie dla Twojego dziecka.
Naśladuje instynktowny sposób ssania noworodka. Szeroka, zaokrąglona podstawa butelki ułatwia przybranie naturalnej pozycji do karmienia i podanie butelki dziecku.
Wyjątkowy "mum effect" oznacza miękki i elastyczny silikonowy smoczek z aksamitnie gładkim wykończeniem, co ułatwia przejście od karmienia piersią do karmienia butelką i odwrotnie.

 • butelki NaturalFeeling - To jedyna linia butelek umożliwiająca naturalne karmienie dziecka dzięki trzem rodzajom smoczków o specjalnym kształcie, które podążają za rozwojem dziecka w najbardziej naturalny sposób. Podwójny system antykolkowy zapobiega połykaniu powietrza, dzięki czemu zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki.
  Ukośny, zaokrąglony smoczek, miękki cienki silikon i wgłębienia na podstawie smoczka gwarantują naturalne odczucia, jak przy karmieniu piersią mamy.
  Jedyny w swoim rodzaju ukośny smoczek. Jest zawsze wypełniony mlekiem, co ogranicza połykanie powietrza i sprzyja właściwemu ułożeniu szyi noworodka.
  Miękki silikon i wgłębienia na podstawie smoczka gwarantują naturalne odczucia, jak przy piersi mamy.
 • smoczek Physio Air - został zaprojektowany tak, aby sprzyjać prawidłowemu rozwojowi języka i mięśni twarzy oraz rozwojowi anatomicznemu podniebienia i jamy ustnej.
  Drobne prążki na smoczku imitują naturalne linie podniebienia. Nacięcie na smoczku i jego wygięta górna część umożliwiają naturalne ułożenie i ruch języka w ustach. Sprzyja prawidłowemu rozwojowi jamy ustnej, równomiernie rozkładając siłę nacisku języka na podniebienie.
  Kształt smoczka sprzyja równomiernemu rozłożeniu siły nacisku języka na podniebienie, również po bokach, wspierając prawidłowy rozwój jamy ustnej. Bardzo wąska podstawa ułatwia dziecku prawidłowe zamykanie ust. Podstawa smoczka sprzyja prawidłowemu zamykaniu ust dziecka, zmniejszając tym samym ryzyko powstawania wad zgryzu.
  Otwory zapobiegające podrażnieniom zapewniają przepływ powietrza, zapobiegając gromadzeniu się śliny i pozostawiając suchą skórę wokół ust. Ergonomiczny kształt dopasowany do buzi dziecka, zapewnia odpowiednio dużo miejsca na brodę i nos. Zaokrąglone kształty łagodne w kontakcie ze skórą. Poręczne etui na smoczek Można go używać w podróży jak i każdego dnia.

Producent

Artsana Poland Sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.