Dehydravet Slim, suplement diety, 30 tabletek

Suplement diety zawiera ekstrakty, które wspierają usuwanie nadmiaru wody.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

20,68

O produkcie: Dehydravet Slim, suplement diety, 30 tabletek

100019571

Opis

Dehydravet Slim to suplement diety, który  wspomaga usuwnie nadmiaru wody z organizmu.

Właściwości

Suplement diety Dehydravet Slim to innowacyjny produkt, który wspomaga usuwanie nadmiaru wody z organizmu oraz ułatwia regulację masy ciała. Naturalne ekstrakty i wyciągi roślinne zawarte w preparacie, sprawiają, że Dehydravet Slim posiada innowacyjny skład wśród suplementów na odchudzanie. Co skrywa każda tabletka i jakie właściwości mają zawarte substancje?

  • Ekstrakt z liści pokrzywy (Urtica dioica) wspomaga funkcję wydalniczą nerek, ułatwia usuwanie nadmiaru wody, który skutkuje obrzękami, korzystnie wpływa na pracę układu moczowego.
  • Ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis) – zielona herbata zwiększa metabolizm, przyczynia się do utleniania tłuszczów, a przez to do utraty masy ciała i tkanki tłuszczowej.
  • Ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale) reguluje pracę układu moczowego.
  • Ekstrakt z opuncji (Opuntia Mill) reguluje apetyt oraz przyspiesza spalanie tłuszczów, co bezpośrednio wpływa na utratę masy ciała.
  • Ekstrakt z pestek winogron ma silne właściwości antyoksydacyjne.

Dehydravet Slim to produkt przeznaczony dla osób dorosłych, które chcą zadbać o prawidłową masę ciała.

Kiedy brać Dehydravet Slim?

Dehydravet Slim zawiera naturalne wyciągi roślinne o właściwościach wspomagających usuwanie nadmiaru wody z organizmu. Pomagają utrzymać prawidłową masę ciała poprzez redukcję tkanki tłuszczowej. Produkt jest polecany dla osób, które z powodu niewłaściwej diety lub braku aktywności fizycznej zmagają się z nadprogramowymi kilogramami.

Jak długo można stosować Dehydravet Slim?

Preparat dostarcza składników, które regulują zawartość wody w organizmie i pomagają zachować prawidłową masę ciała. Należy go stosować tak długo, aż wystąpią spodziewane efekty. Nie ma danych dotyczących ograniczeń w czasie przyjmowania produktu.

Czy stosowanie Dehydravet Slim w ciąży jest bezpieczne?

Dehydravet Slim nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących piersią, dzieci oraz osób przyjmujących leki moczopędne. Jego przyjmowanie zawsze należy skonsultować z lekarzem.


Tabela

Składniki 1 tabletka
Ekstrakt z liści pokrzywy (Urtica dioica) 150,00 mg
Ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis O.ktze) 150,00 mg
Ekstrakt z łodygi opuncji (Opuntia Mill) 120,00 mg
Ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera L.) 80,00 mg
Ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale) 70,00 mg

 


Skład

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z liści pokrzywy (Urtica dioica), ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis O.katze), ekstrakt z łodygi opuncji (Opuntia Mill), ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera L.), ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale), substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancje przeciwzbrylające, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk, substancja wiążąca: sorbitol, emulgator: lecytyny, barwnik: dwutlenek tytanu.

Jak stosować

Doustnie, popić wodą

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli 1 tabletka dziennie.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Ostrzeżenia

Nie przyjmować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób cierpiących na schorzenia nerek lub stosujące leki moczopędne.

Producent

AVET PHARMA SP. Z.O.O.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.