Dermana Men, kuracja w ampułkach dla meżczyzn hamująca wypadanie włosów, 15x5 ml

Ampułki dla mężczyzn przeciw wypadaniu włosów i podrażnieniom skóry.

Dostępny
62,09

O produkcie: Dermana Men, kuracja w ampułkach dla meżczyzn hamująca wypadanie włosów, 15x5 ml

100001552

Opis

DERMENA MEN Kuracja przeciw wypadaniu włosów 15 ampułek

Właściwości

- wypadanie włosów u mężczyzn.
- pierwsze objawy łysienia typu męskiego (przerzedzanie się włosów, powstawanie zakoli).
- wzmocnienie włosów osłabionych i wypadających.
- łagodzenie podrażnień skóry głowy również ze współistniejącym przetłuszczaniem się włosów.

Skład INCI

Aqua, Alcohol, Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra, Rhizome/Root, Rose Extract, Cichorium Intybus Leaf Extract, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Hydrolyzed Rhodophycea Extract, Menthol, Biotin, Panthenol, Creatine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Propylparaben, 1-Methylnicotinamide Chloride, Parfum, Lactic Acid.

Przeznaczenie

Preparat stosować rano i lub wieczorem na włosy wilgotne (po ich umyciu szamponem Dermena men) lub suche. Otworzyć ampułkę, nałożyć na nią aplikator i nanieść równomiernie zawartość ampułki na skórę głowy, szczególna uwagę należy zwrócić na miejsca, w których utrata włosów jest najbardziej widoczna. Następnie opuszkami palców delikatnie wmasować preparat okrężnymi ruchami w skórę głowy. Masaż pobudza dodatkowo krążenie i ułatwia wchłanianie substancji aktywnych. Przeczesać włosy i układać jak zwykle. Nie spłukiwać. Produkt przeznaczony jest do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu przemyć je wodą. Zaleca się równoczesne stosowanie ampułek z szamponem dermena men przeznaczonym do codziennego stosowania. Kurację można uzupełnić stosowaniem lotionu Dermena men.

Ostrzeżenia

15x5 ml

Pojemność

15 ampułek o poj. 5ml

Uwagi

Najlepsze efekty osiąga się stosując codziennie jedną ampułkę kuracji Dermena men. Kurację zaleca się przeprowadzać co najmniej 2 razy w roku przez okres 2-3 miesięcy. W celu utrzymania efektu stosować 2 razy w tygodniu jako dawkę podtrzymującą.

Seria

PHERMENA SA

Dystrybutor

Kuracja w ampułkach Dermena men to produkt innowacyjny, chroniony prawem patentowym, które powstał z myślą o mężczyznach obserwujących u siebie nadmierne wypadanie włosów, również o podłożu androgenowym.

Producent

DERMENA

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.