Detocell, suplement diety, 30 kaspusłek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

81,59

O produkcie: Detocell, suplement diety, 30 kaspusłek

100001581

Opis

Detocell to suplement diety zawierający składniki wspomagające poprawę metabolizmu.

Właściwości

Formuła suplementu diety Detocell zawiera roślinny olej z ogórecznika i olej rybi. W składzie znajdują się również suche wyciągi pozyskane z wąkrotki azjatyckiej, nasion winogron i morszczynu.

  • Olej z ogórecznika wspomaga odporność organizmu i wspiera usuwanie toksyn. Dostarcza do organizmu nienasyconych kwasów tłuszczowych w wysokim stężeniu. Głównie są to kwasy omega-6, w szczególności kwas gamma-linolenowym (GLA). W oleju z ogórecznika znajdują się również inne kwasy — linolenowy, oleinowy, palmitynowy, stearynowy oraz eikozenowy.
  • Olej rybi jest naturalnym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy omega-3.
  • Wyciąg z morszczynu pomaga stymulować przemianę materii, co ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej. Ponadto jest naturalnym źródłem jodu.
  • Wąkrotka azjatycka to roślina wykorzystywana powszechnie w medycynie ajurwedyjskiej m.in. jako środek wspomagający gojenie ran. Wyciąg z wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica) wspomaga pracę fibroblastów — komórek skóry właściwej biorących udział w syntezie włókien zapewniających odpowiednią elastyczność. Dodatkowo wspiera krążenie obwodowe. Jest ono odpowiedzialne za odżywianie i dotlenianie tkanek w organizmie oraz za odprowadzanie z nich produktów przemiany materii.
  • Wyciąg z nasion winogron jest źródłem polifenoli — naturalnych przeciwutleniaczy, które pomagają zabezpieczać komórki organizmu przed wpływem wolnych rodników i wspierają ochronę naczyń krwionośnych. Głównymi związkami polifenolowymi znajdującymi się w nasionach winogron są katechiny, procyjanidyny i kwasy fenolowe.

Suplement diety Detocell ma postać doustnych, miękkich kapsułek.

Jak działa Detocell?

Składniki zawarte w suplemencie diety Detocell wpływają na poprawę metabolizmu komórkowego skóry, co prowadzi do redukcji cellulitu.

Kiedy brać Detocell?

Możesz stosować suplement diety Detocell, jeśli zależy Ci na kontroli masy ciała. Formułę preparatu opracowano z myślą o osobach dążących do zredukowania niedoskonałości skóry spowodowanych cellulitem i mających skłonność do gromadzenia wody w organizmie.

Jak długo można stosować detocell?

Możesz stosować suplement diety przez dowolnie długi okres. Pamiętaj jednak, że nie może on stanowić alternatywy dla zdrowej i odpowiednio zbilansowanej diety.

Czy stosowanie Detocell w ciąży jest bezpieczne?

Jeśli jesteś w ciąży, zrezygnuj ze stosowania suplementu diety.


Tabela

Składniki 1 kapsułka % RWS*

Olej rybi 18/12 (EPA/DHA)
  
w tym:
  
EPA
  
DHA

250 mg
  

  
45 mg
  
30 mg

---
  

  
---
  
---
Olej z ogórecznika 200 mg ---
Wyciąg suchy z wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica) 100 mg ---
Wyciąg suchy z nasion winogron 100 mg ---

Wyciąg suchy z morszczynu
  
w tym:
  
zawartość jodu

20 mg
  

  
20 µg

---
  

  
14%


*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Skład

Składniki: składniki otoczki kapsułki (żelatyna, substancja wiążąca - glicerol, barwniki - tlenki i wodorotlenki żelaza), olej rybi, olej z ogórecznika, olej sojowy, wyciąg suchy z wąkrotki azjatyckiej, wyciąg suchy z nasion winogron, olej palmowy, olej kokosowy częściowo uwodorniony, stabilizator - wosk pszczeli żółty, wyciąg suchy z morszczynu, emulgator - lecytyna sojowa.

Jak stosować

Doustnie, w trakcie posiłku.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie.

Producent

HASCO-LEK
Żmigrodzka 242e
Wrocław

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.