Domis cęgi chirurgiczne do paznokci typ 62, 1 szt.

Marka: DOMIS
Dostępny
37,82

O produkcie: Domis cęgi chirurgiczne do paznokci typ 62, 1 szt.

100052516

Opis

Domis cęgi chirurgiczne do paznokci typ 62, 1 szt. to wyrób medyczny wykonany ze stali nierdzewnej, który może być poddawany sterylizacji. Cęgi przeznaczone są do obcinania twardych, wrastających i zrogowaciałych paznokci u rąk oraz stóp.


Właściwości

  • Wykonane w całości ze stali nierdzewnej.
  • Można poddawać sterylizacji.
  • Przeznaczone do obcinania twardej, wrastającej i zrogowaciałej płytki paznokciowej.
  • Mocne ostrza.
  • Ostrze typu 62.

Cęgi chirurgiczne do paznokci z ostrzem typu 62 to wyrób medyczny marki Domis, zaliczany do szerokiej grupy narzędzi ręcznych. Produkt ten znajduje swoje zastosowanie zarówno w gabinetach kosmetycznych oraz medycznych, jak i podczas użytku domowego. Specjalna konstrukcja wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest wytrzymała i bezpieczna podczas kontaktu ze skórą. Co więcej, materiał wykorzystany do produkcji cęgów, nadaje się do sterylizacji i stosowania w autoklawie lub suszarce.

Cęgi chirurgiczne do paznokci Domis wyposażone zostały w mocne ostrza typu 62, które doskonale radzą sobie z obcinaniem płytki paznokciowej każdego typu. Ze względu na specyficzną budowę cęgi są jednak szczególnie polecane do obcinania paznokci twardych, wrastających i zrogowaciałych. Produkt posiada praktyczny uchwyt, który nie ślizga się podczas użytkowania, a także zapewnia wygodne trzymanie. Cęgi mogą być wykorzystywane podczas przeprowadzania różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych na paznokciach u dłoni i stóp.


Skład

Cęgi.


Jak stosować

Używać zgodnie z przeznaczeniem.


Przeznaczenie

Cęgi chirurgiczne  przeznaczone do obcinania wrastających i zrogowaciałych paznokci.


Ostrzeżenia

Nie stosować instrumentu chirurgicznego w przypadku jego zanieczyszczenia dokładnie oczyścić przed sterylizacją w autoklawie przestrzegać instrukcji używania wytwórcy autoklawu i wytwórcy środków dezynfekujących do dezynfekcji wyrobów medycznych z chirurgicznej stali nierdzewnej przechowywać instrumenty odpowiednio nasmarowane regularnie sprawdzać i dokonywać oględzin wyrobu  używanie instrumentu chirurgicznego w celach lub w sposób inny niż wynikający z jego przeznaczenia może spowodować jego uszkodzenie lub defekt, który może doprowadzić do poważnych obrażeń u pacjenta.


Waga

Opakowanie zawiera 1 sztukę.


Dystrybutor

Domis Michael Wolski
ul. Piekarska 50
43-300 Bielsko-Biała


Producent

Ekal Surgical Works Kashmir Road,
Mohallah Ismaillabad,
Pacca Garha 51310 Sialkot,
Pakistan


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.