Domis nożyczki do paznokci wąskie ostrze typ 52, 1 szt.

Marka: DOMIS
Dostępny
31,20

O produkcie: Domis nożyczki do paznokci wąskie ostrze typ 52, 1 szt.

100052514

Opis

Domis nożyczki do paznokci wąskie ostrze typ 52, 1 szt. to wyrób medyczny wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej, który może być poddawany sterylizacji. Nożyczki posiadają wąskie końcówki, które umożliwiają wycinanie wrastających skórek.


Właściwości

  • Wykonane w całości z wytrzymałej stali chirurgicznej.
  • Odpowiednie do sterylizacji.
  • Pozwalają na wycinanie zarastających skórek i obcinania wrastających oraz zrogowaciałych paznokci.
  • Wąskie końcówki.
  • Ostrze typu 52.

Nożyczki chirurgiczne Domis z uniwersalnym ostrzem typu 52 to wyrób medyczny stosowany jako element wyposażenia gabinetów medycznych i kosmetycznych, jak również wykorzystywany podczas użytku domowego. Nożyczki wykonane zostały ze stali nierdzewnej, która jest bardzo trwała i wytrzymała, a także nadaje się do sterylizacji. Co więcej, nożyczki można umieszczać w suszarce oraz autoklawie.

Specjalna konstrukcja nożyczek chirurgicznych Domis z ostrzem 52 wzbogacona została o wąskie końcówki umożliwiające wycinanie zarastających skórek. Pozostała część tnąca nożyczek wykorzystywana jest z kolei do obcinania wrastających i zrogowaciałych paznokci. Produkt może być używany do skracana każdego rodzaju płytki paznokciowej, jak również do wycinania zarastających skórek. Specjalny uchwyt zapewnia komfortowe użytkowanie nożyczek zarówno w warunkach domowych, jak i podczas przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych na paznokciach u rąk oraz stóp w gabinetach kosmetycznych czy też podologicznych.


Skład

Nożyczki.


Jak stosować

Używać zgodnie z przeznaczeniem.


Przeznaczenie

Nożyczki chirurgiczne przeznaczone do obcinania wrastających i zrogowaciałych paznokci.


Ostrzeżenia

Nie stosować instrumentu chirurgicznego w przypadku jego zanieczyszczenia dokładnie oczyścić przed sterylizacją w autoklawie przestrzegać instrukcji używania wytwórcy autoklawu i wytwórcy środków dezynfekujących do dezynfekcji wyrobów medycznych z chirurgicznej stali nierdzewnej przechowywać instrumenty odpowiednio nasmarowane regularnie sprawdzać i dokonywać oględzin wyrobu  używanie instrumentu chirurgicznego w celach lub w sposób inny niż wynikający z jego przeznaczenia może spowodować jego uszkodzenie lub defekt, który może doprowadzić do poważnych obrażeń u pacjenta.


Waga

Opakowanie zawiera 1 sztukę.


Dystrybutor

Domis Michael Wolski
ul. Piekarska 50
43-300 Bielsko-Biała


Producent

Ekal Surgical Works Kashmir Road,
Mohallah Ismaillabad,
Pacca Garha 51310 Sialkot,
Pakistan


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.