AudioMax High Protection Dr.Max, piankowe zatyczki do uszu, 6 sztuk

Linia produktów: Essentials
Dostępny
5,49

O produkcie: AudioMax High Protection Dr.Max, piankowe zatyczki do uszu, 6 sztuk

100053174

Opis

AudioMax High Protection Dr. Max, piankowe zatyczki do uszu, 6 sztuk to produkt jednorazowego użytku chroniący przed hałasem. 


Właściwości

  • Jednorazowego użytku.

Zatyczki z formowalnej pianki poliuretanowej, chroniące przed hałasem. Idealne na czas podróży, do nauki, pracy i aby mieć zdrowy sen. 


Jak stosować

Uformuj zatyczkę czystymi dłońmi, przystosowując ja do kształtu ucha, i umieść ja w uchu, lekko dociskając.


Ostrzeżenia

W przypadku wystąpienia dolegliwości w uszach należy skonsultować się ze specjalista. Nie stosować zatyczek do uszu, które są zabrudzone lub uszkodzone. Nie umieszczać w uszach zbyt głęboko. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Niezastosowanie się do ostrzeżeń może prowadzić do utraty skuteczności zatyczek. Zaleca się stałe noszenie zatyczek do uszu w miejscach narażonych na hałas. Zatyczki do uszu należy nosić przez cały czas narażenia na hałas. Niektóre substancje chemicznie mogą doprowadzić do uszkodzenia produktu i pogorszenia jego parametrów. Aby uzyskać więcej informacji, należy kontaktować się z producentem.


Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60a,
54-613 Wrocław, Polska


Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.,
Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, Česká republika


Linia produktów


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.