Calcium Complex Dr.Max, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
26,99

O produkcie: Calcium Complex Dr.Max, suplement diety, 60 kapsułek

100045720

Opis

Calcium Complex Dr. Max, suplement diety, 60 kapsułek to preparat zawierający w składzie wapń, witaminę D oraz K. Składniki te wpływają na prawidłowy stan zębów i kości.  


Właściwości

Składniki preparatu:

  • Utrzymują zdrowe kości i zęby.*

Produkt zawiera połączenie wapnia oraz witamin D i K.

*Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów. Witaminy D i K przyczyniają się do utrzymania zdrowych kości. Witamina D przyczynia się również do prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu.


Tabela

Każda kapsułka zawiera Zawartość/1 kaps. Zawartość/2 kaps. % RWS**/1 kaps. % RWS**/2 kaps.
Wapń 250 mg 500 mg 31,2 62,5
Witamina K 10 μg 20 μg 13,3 26,6
Witamina D 2,5 μg (100 IU) 5 μg (200 IU) 50 100

**Referencyjna wartość spożycia.

IU = International Unit (Jednostka międzynarodowa).


Skład

Składniki: Węglan wapnia, olej z nasion słonecznika, kapsułka [żelatyna, substancja zagęszczająca (glicerol), woda oczyszczona, barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza)], stabilizator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), emulgator (lecytyna sojowa), filochinon (5%), cholekalcyferol.


Jak stosować

Doustnie.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki.


Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci w wieku poniżej 3 lat, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceuta. Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol).


Waga

Masa netto: 69 g


Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław


Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.