Calcium Complex Dr.Max, suplement diety, 60 kapsułek

Marka: DR.MAX

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

25,99

O produkcie

100045720

Calcium Complex Dr.Max, suplement diety, 60 kapsułek to preparat zawierający w składzie wapń, witaminę D oraz K. Składniki te wpływają na prawidłowy stan zębów i kości.  

Właściwości

  • Utrzymuje zdrowe kości i zęby.*

Produkt zawiera połączenie wapnia oraz witamin D i K.

*Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów. Witaminy D i K przyczyniają się do utrzymania zdrowych kości. Witamina D przyczynia się również do prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu.

Tabela

Każda kapsułka zawiera Zawartość/1 kaps. Zawartość/2 kaps. % RWS**/1 kaps. % RWS**/2 kaps.
Wapń 250 mg 500 mg 31,2 62,5
Witamina K 10 g 20 g 13,3 26,6
Witamina D 2,5 g (100 IU) 5 g (200 IU) 50 100

**Referencyjna wartość spożycia.

IU = International Unit (Jednostka międzynarodowa).

Skład

Składniki: Węglan wapnia, olej z nasion słonecznika, kapsułka [żelatyna, substancja zagęszczająca (glicerol), woda oczyszczona, barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza)], stabilizator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), emulgator (lecytyna sojowa), filochinon (5%), cholekalcyferol.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci w wieku poniżej 3 lat, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceuta. Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol).

Waga

Masa netto: 69 g

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.