Combi D+K Dr.Max, suplement diety, 30 kapsułek

Marka: DR.MAX
Dostępny
29,99

O produkcie

100038025

Suplement diety zawierający połączenie witamin D oraz K.

Właściwości

Produkt zawiera połączenie witamin D i K, które pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz w utrzymaniu zdrowych zębów i w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Witamina D przyczynia się również do prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu oraz bierze udział w procesie podziału komórek. Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi.

Tabela

Każda kapsułka zawiera   Zawartość/1 kaps. % RWS*/1 kaps. 
 Witamina K  75 µg  100
 Witamina D  50 µg (2000 IU)  1000

*Referencyjna wartość spożycia.

IU = Jednostka międzynarodowa.

Skład

Składniki: Kapsułka [żelatyna, substancja zagęszczająca (glicerol), woda, barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza)], olej sojowy, menachinon, cholekalcyferol.

Jak stosować

Doustnie, po posiłku.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol). Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą. Produkt zawiera śladowe ilości soi.

Waga

Masa netto: 6,7 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.