Pregnancy Test 2in1 Dr.Max, test ciążowy paskowy, 2 sztuki

Linia produktów: Essentials
Dostępny
15,99

O produkcie: Pregnancy Test 2in1 Dr.Max, test ciążowy paskowy, 2 sztuki

100050730

Opis

Pregnancy Test 2in1 Dr. Max, test ciążowy paskowy, 2 sztuki to wyrób medyczny do diagnistyki in vivo do samodzielnego testowania.


Właściwości

  • Pomaga w szybkim rozpoznaniu ciąży.

Pregnancy Test 2in1 Dr. Max test służy do szybkiego, wizualnego i ilościowego oznaczania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) w próbce moczu. 

Czynniki aktywne: Przeciwciała monoklonalne przeciw hCG.
Badana substancja: Świeży mocz ludzki, nieprzetworzony.


Jak stosować

Pasek testujący i próbka moczu powinny przed testem znajdować się w temperaturze pokojowej (15–30 °C). Przed otwarciem opakowania testu należy być przygotowanym do jego przeprowadzenia.

  1. Pasek wyjąć z opakowania bezpośrednio przed użyciem.
  2. Zanurzyć pasek w próbce moczu zgodnie z kierunkiem strzałki na okres co najmniej 5 sekund. Nie zanurzać ponad linię „MAX“.
  3. Wyjąć pasek z próbki moczu i położyć na czyste, równe i nienasiąkliwe podłoże lub zostawić pasek testowy w próbce moczu, zwracając uwagę, aby nie był zanurzony ponad linię „MAX“.
  4. Poczekać na pojawienie się różowego prążka. Wynik odczytać w przeciągu 5 minut. Po upływie 5 minut wyniku nie należy już odczytywać.

Ostrzeżenia

Przed wykonaniem testu należy dokładnie zapoznać się z instrukcją używania. Nie stosować testu ciążowego po upływie terminu przydatności. Pasek testujący musi pozostawać w zamkniętym opakowaniu, otworzyć bezpośrednio przed użyciem. Nie stosować wielokrotnie. Po użyciu zutylizować wraz z domowymi odpadami. Próbkę moczu i paski testowe należy traktować jako potencjalne źródło infekcji. Test stosować zgodnie z instrukcją. Przeznaczony jest do zastosowania zewnętrznego, nie stosować wewnętrznie. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.


Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław


Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.,
Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, Česká republika


Typ produktu

Wyrób medyczny

Linia produktów


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.