Ekamedica Graviola, suplement diety, sok z owoców gravioli, 1000 ml

47,68
Wyprzedane
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100020199

Graviola (guanabana) - suplement diety. Pasteryzowany.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik)zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem.

Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Producent

JARO POL
Przemysłowa 48/1
Kozy

Skład

Składniki: woda, ekstrakt z owoców gravioli, regulator kwasowości - kwas cytrynowy.

Jak stosować

Doustnie, pół godziny przed posiłkiem.

Tabela

Składniki 25 ml RWS* 50ml RWS*
ekstrakt z owoców gravioli 1,9 g --- 3,8 g ---


*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Waga

Masa/objętość netto: 1000 ml.

Właściwości

Graviola zwana także flaszowcem to tropikalny owoc o charakterystycznym sercowatym kształcie i skórce pokrytej mięsistymi kolcami, rosnący na wiecznie zielonych drzewach. Owoc ten zawiera podobno ponad 200 substancji bioaktywnych i od wieków wykorzystywany jest jako surowiec zielarski. Na całym świecie przypisuje się jej niezwykłe właściwości. Graviola EkaMedica ma ciemną barwę oraz charakterystyczny, intensywny smak i zapach.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dwa razy dziennie po 25 ml.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.