Flaem 4neb, inhalator pneumatyczno-tłokowy

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

186,32

O produkcie: Flaem 4neb, inhalator pneumatyczno-tłokowy

100020252

Opis

Certyfikowany inhalator Flaem 4Neb to pneumatyczno-tłokowy inhalator z dwiema maseczkami, nebulizatorem RF9 i najmniejszą na rynku cząsteczką MMAD

Właściwości

Urządzenie i akcesoria Flaem 4Neb wykonane są z materiałów antyalergicznych, bez ftalanów i BPA, przetestowane zgodnie z europejskimi norma EN 10993-1 „Ocena biologiczna wyroby medyczne ”oraz w 93/42 / EWG Europejskiej Dyrektywa dotycząca wyrobów medycznych. Nebulizator RF9 może być używany z ustnikiem, końcówką do nosa (brak w zestawie), maskami dla dorosłych i dzieci Soft Touch lub maseczkami silikonowymi dla noworodków (brak w zestawie). Nebulizator i akcesoria powinny być wymieniane co 6 miesięcy, jeśli są często używane, aby zawsze zapewnić maksymalny efekt terapeutyczny. Nebulizator RF9 i akcesoria można czyścić, dezynfekować i sterylizować.

Właściwości:
1. Praca ciągła
Mocny i wytrzymały kompresor pozwala na pracę ciągłą, oraz cechuję się niskim poziomem hałasu. Szybka i skuteczna nebulizacja wszelkich dostępnych na rynku leków, również stosowanych przy astmie, alergiach, POChP i in. Nowoczesne rozwiązania techniczne oraz wysoka jakość wykonania, mocny i wydajny silnik zapewniają wygodne i bezpieczne użytkowanie inhalatora. Skuteczne urządzenie dla wszystkich - również dzieci i osób starszych. Specjalna, mocna pompa kompresorowa inhalatora zapewnia wydajną inhalację oraz szybkie i skuteczne podawanie aerozolu.
2.Wygoda
Inhalator posiada wygodny schowek na wszelkie akcesoria, a kabel zasilający chowany jest w tylnej części obudowy. Przestrzeń na akcesoria ułatwia higieniczne przechowywanie akcesoriów. Dzięki specjalnej rączce, jest łatwy do transportu.
3.Lepsza jakość
Powietrze do inhalacji pobierane jest z zewnątrz i filtrowane przez wysokiej jakości filtr.
4. 4 tryby pracy nebulizatora:
  • cząsteczki większe niż 7 μm (nebulizator w pozycji 0) dla górnych dróg oddechowych, duża prędkość nebulizacji;
  • cząsteczki większe niż 5 μm (nebulizator w pozycji 1) do leczenia obszaru tchawiczo-oskrzelowego,
  • cząsteczki między 3 a 4 μm (nebulizator w pozycji 2) do leczenia oskrzeli
  • cząsteczki między 2 a 3 μm (nebulizator w pozycji 3) lekarstwo dociera do pęcherzyków płuc.

5. Zoptymalizowane podawanie leków i zmniejszona dyspersja w innowacyjnym inhalatorze 4Neb
System zaworów optymalizuje dostarczanie pacjentowi lekarstwa i ogranicza jego rozproszenie. Nebulizator jest łatwy w czyszczeniu, wszystkie elementy można zdemontować i umyć. Nebulizator pozwala na prostą zmianę wielkości cząsteczek przez przekręcenie pokrywy RF9.

Skład

Zestaw zawiera: kompresor, nebulizator RF9, ustnik, maska dla dorosłych Soft Touch, maska dziecięca Soft Touch, przewód powietrzny 1 m.

Przeznaczenie

Do wykonywania inhalacji w celu leczenia wybranych części układu oddechowego.
Odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych, w tym dzieci.

Dystrybutor

NOVAMED.PL S.A.

Producent

Novamed.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
ul. Traktorowa 143,
91-203 Łódź

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.