Marimer Inhalation 2,2%, hipertoniczna woda morska do nebulizacji, 30 ampułek po 5ml

Marka: MARIMER

Hipertoniczna woda morska do użytku jako inhalacja i aerozoloterapia.

Dostępny
33,18

Klienci kupili również

O produkcie: Marimer Inhalation 2,2%, hipertoniczna woda morska do nebulizacji, 30 ampułek po 5ml

100010476

Opis

Hipertoniczna woda morska 2,2% do stosowania w formie inhalacji lub aerozoloterapii.

Właściwości

Wyrób medyczny Marimer Inhalation opracowano z myślą o stosowaniu w formie inhalacji lub aerozoloterapii. Produkt jest przeznaczony dla osób chcących poprawić sprawność dróg oddechowych przy problemach z oddychaniem towarzyszących np. mukowiscydozie, ostrym stanom zapalnym oskrzelików lub przewlekłej obturacyjnej chorobie płuc.

Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki morskiego pochodzenia, dlatego doskonale sprawdza się zarówno u osób dorosłych, jak i u noworodków od 1. dnia życia, niemowląt i dzieci. Formuła wyrobu medycznego Marimer Inhalation bazuje na sterylnym, hipertonicznym roztworze wody morskiej, który dzięki osmotycznym właściwościom:

  • pomaga rozrzedzić i usunąć nadmiar wydzieliny śluzowej;
  • ułatwia oddychanie i wpływa korzystnie na jakość życia;
  • sprzyja udrożnieniu dróg oddechowych;
  • pomaga oczyszczać śluzówkę i zmniejszać obrzęk.

Jak stosować Marimer Inhalation?

Stosuj 1 ampułkę wyrobu medycznego Marimer Inhalation 2-4 razy dziennie do aerozoloterapii lub inhalacji. Częstotliwość aplikacji możesz też uzgodnić z lekarzem.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Marimer Inhalation?

Produkt Marimer Inhalation nie jest odpowiedni dla wcześniaków i nie powinien być wykorzystywany do iniekcji. Zrezygnuj ze stosowania preparatu Marimer Inhalation w przypadku nadwrażliwości na wodę morską.

Czy Marimer Inhalation jest bezpieczny dla kobiet w ciąży?

Nie ma informacji co do bezpieczeństwa używania wyrobu medycznego Marimer Inhalation przez kobiety ciężarne.


Skład

100% roztwór sterylnej, hipertonicznej wody morskiej (odpowiada 22 g/l soli). Nie zawiera konserwantów. Sterylny roztwór.

Jak stosować

Zaleca się stosowanie 1 ampułki o pojemności 5 ml podczas 1 aerozoloterapii lub inhalacji. Stosować 2-4 razy dziennie po 1 ampułce lub postępować zgodnie z zaleceniem lekarza.

Przeznaczenie

Produkt Marimer Inhalation 2,2% jest zalecany do stosowania w formie inhalacji lub aerozoloterapii w celu poprawy funkcjonowania dróg oddechowych w przypadku problemów z oddychaniem, zwłaszcza u osób chorych na mukowiscydozę, ostre stany zapalne oskrzelików lub przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP). Hipertoniczny roztwór soli 2, 2 g/l można stosować z nebulizatorami pneumatycznymi.

Ostrzeżenia

Nie stosować produktu do iniekcji. Należy postępować zgodnie z instrukcją użycia dołączoną do nebulizatora przez producenta. Nie mieszać produktu z innymi lekami.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na wodę morską. Nie stosować u wcześniaków.


Dystrybutor

Glenmark Pharmaceuticals Sp. z o. o.

Producent

Gilbert

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.